כמה כדאי להשקיע בטבעת אירוסין?

טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא תכשיט שעצם הרכישה שלו מרגשת ומלווה בהמון שמחה וציפיות. כמה נכון להשקיע בטבעת? זו שאלה חשובה שרבים מתלבטים בה. ואכן ביקור בחנות תכשיטים https://www.boorsa.co.il תספר לכם כי ניתן לרכוש טבעות יהלום מסכום התחלתי של בין אלף לאלפיים שקלים, ומשם מתחילים המחירים לטפס מעלה ועשויים להגיע לסכומים גבוהים מאוד. אז כמה באמת עלי להשקיע בטבעת?

מה קובע את המחיר?

ניתן לומר בצורה ברורה כי הגורם המשפיע מכולם על המחיר של הטבעת הוא היהלום. ככל שהיהלום גדול, משובח, נקי ולבן יותר כך המחיר שלו יהיה יקר יותר. ולכן ניתן לשלוט על המחיר של הטבעת באמצעות בחירה של הטבעת עצמה ושילוב היהלום בעלות האפשרית לכם. מה שאומר שהטבעת עצמה עשויה להיות יוקרתית ונאה. ורק מי שמבין ביהלומים ידע לומר כי היהלום נחשב לזול ופשוט יחסית.טבעות אירוסין

על המחיר שמשלמים

יש כאלו שמייחסים למחיר שמשלמים על הטבעת משמעויות רבות. בארצות הברית יש שאומרים כי בטבעת האירוסין יש להשקיע סכום של בין מחצית המשכורת לבין סכום המשכורת כפול 2. כמו כן יש שרואים בהשקעה בטבעת חזות הכול ואת הנכונות ואת הרצון להשקיע בכלל במערכת היחסים. אבל המציאות מוכיחה דווקא את ההיפך. כלומר, מסתבר כי כאלו שרכשו טבעת בעלות גבוהה ומופרזת מכפי יכולתם הם כאלו שראו את המושג נישואין בעין לא מציאותית ולא מתאימה ליכולות ולתכונות שלהם. הם טפחו ציפיות מופרזות ובסופו של דבר נחתו אל קרקע המציאות בקול חבטה. גם הסכום שהם שילמו עבור הטבעת הוא חלק מהפנטזיה שלהם והמחשבות על הנישואין כמשהו שאינו נשען על קרקע המציאות.

התאימו את העלות ליכולות שלכם

המסקנה הברורה היא כי המחיר של הטבעת צריך להיות אפשרי ומתאים ליכולות שלכם. לא נכון לשלם מחירים מופרזים ולהיכנס להתחייבויות גדולות כדי לרכוש את הטבעת. הטבעת אמנם צריכה להיות מעוצבת ונאה, היא תהיה יקרה ומחמיאה אבל המחיר שלה לא משפיע על האושר שלכם בחיים. באם תשקיעו במערכת היחסים ותחתרו להיטיב עם בן הזוג לכל אורך הדרך תהיו מאושרים. וזה באמת לא קשור למחיר של הטבעת.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה צילום אוכל?
צילום אוכל הוא צורת אמנות הכוללת לכידת תמונות של אוכל למטרות מסחריות או אמנותיות. זוהי נישה מיוחדת...
קרא עוד »
מאי 21, 2023
רואה חשבון בתל אביב – כך תמצאו אחד מקצועי
כל עסק שלוקח את עצמו ברצינות חייב לשכור את שירותיו של רואה חשבון מקצועי, כזה שיוכל לנהל את החשבונות של...
קרא עוד »
נוב 16, 2016
שולחן שוק בשרי
את הטרנד המטורף שולחן שוק כבר כולם מכירים, הוא הצליח לסחוף את כל עולם האירועים בין אם מדובר על אירועים...
קרא עוד »
אוג 19, 2022