כמה עולה ניקוי חלונות?

כמה עולה ניקוי חלונות?

אחד מן האזורים אשר מגיע עם חשיפה גבוהה אל לכלוך הוא זה של החלונות שאליהם נצמד אבק בקלות רבה ועם כל זמן שחולף לו, כך המעטה הזה של האבק נעשה כזה שנעשה לא נעים על גבי חלון שמאבד מן השקיפות שלו ומהמראה האסתטי שטרם לכן היה. כדי שכל חלון יישאר מבריק ושקוף בצורה טובה, זה חשוב לעבור על האזור עם ניקיון חלונות מקצועי בכל כמה חודשים, וכאן עולה לה השאלה מה מחיר ניקוי חלונות שתביא אל החזות הנקייה והכה יפה.

מה סוג השירות הנדרש

כאשר אנשים מבקשים לבצע ניקיון של החלונות הם לא תמיד מבינים כי יש כמה שיטות לניקיון שנראה אחד. יש ניקיון של חלונות עבור בתים פרטיים, ניקיון עבור דירות שנמצאות בגובה רב וניקיון עבור בניין משרדים שלם אשר גם מגיע עם קומות מרובות וגם כולל חיפוי של זכוכית לכל אורכו ורוחבו. דבר זה אומר כי צריכים להתאים את סוג העבודה, שיכולה להיות כוללת צוות של Genesis המציע ניקיון חלונות בסנפלינג, או צוות של ניקיון חלונות שמבצע את העבודה ללא ציוד מיוחד מלבד ציוד הניקיון הנדרש. כלא חד מאלה משנה את מחיר ניקוי חלונות עבור הלקוח, ועדיין חשוב להשוות מחירים בין חברת ניקיון חלונות אחת לאחרת כדי לקבל את ההצעה הכי טובה מבין כולן.

גודל השטח שאותו מנקים

לא כל שטח שאותו שמבקשים לנקות מגיע בצורה שווה. יש שטחים שכוללים חפוי זכוכית עבור בניין שלם, ויש שטחים צנועים יותר במידתם עבור בניין משרדים בין שש קומות בלבד. ברגע בו השטח הוא נדיב יותר כך צריכים יותר חומר ניקוי חלונות וצוות של עבודה שנמצא במקום למשך של זמן עבודה רב, ולעומת זאת, כשאר  מדובר בשטח עבודה שהוא קטן יותר, העבודה אשר מתבצעת אינה גוזלת הרבה זמן, אינה מצריכה צוות עבודה רב והיא כזו שעבורה לא צריכים ציוד ניקיון גדול כדי להגיע אל השלמת הניקיון בהצלחה. מכאן, כי הניקיון של החלונות הוא כזה שיכול להיות עם הצעת מחיר שונה עבור סוגים שונים של בניינים וזה דבר שצריכים לקחת בחשבון בכל הצעה שהתקבלה.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
להתחיל עם למה – תלמדו להצליח בחיים
ספר להתחיל עם למה הוא ללא ספק ספר מעורר השראה שמשנה את הדרך שבה אנו חושבים על החברות והאנשים המשפיעים...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
סלון איטלקי – מה הייחוד של סלון איטלקי לעומת סלונים אחרים
עד עכשיו כל החיים גרתם בדירות שכורות ולא באמת השקעתם ברכישת סלון איכותי? נמאס לכם מהמצב הזה, כי עכשיו...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
למה מניית אפל אטרקטיבית למסחר יומי?
חברת אפל, אחת מענקיות הטכנולוגיה אשר מוכרת לנו בזכות האייפון, המאק והטאבלטים, היא חברה הנסחרת בבורסה....
קרא עוד »
פבר 07, 2017