איך לבחור פנסים לצבא?

פנסים הם דבר מאוד שימושי במהלך שירותכם הצבאי. כל חנות המחזיקה ציוד לחיילים מחזיקה גם מגוון של פנסים מסוגים שונים המתאימים לשירותכם הצבאי. אז איך בעצם בוחרים את הפנס הנכון?

פנסים שאינם בולטים – פנסים נועדו להאיר כאשר צריך ולהיות כבויים כאשר הם אינם בשימוש. אתם לא רוצים למשוך תשומת לב מיוחדת, במיוחד אם אתם בפעילות מבצעית. בניגוד לספורטאים אשר לפעמים עושים שימוש בפנסים (בעיקר פנסי ראש) אתם לא רוצים לבלוט. הספורטאים משתמשים בפנסים העשויים חומרים בעלי צבעים בולטים על מנת להגביר את הנראות שלהם אך זה לא מה שאתם צריכים כאשר אתם מחפשים ציוד לחיילים.

פנסי ראש – פנסי ראש הם פנסים מאוד פופולאריים ברשימת ציוד לחיילים. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, הפנסים מאפשרים לכם לראות מה אתם עושים. כאשר חובשים פנסי ראש הם מאירים בדיוק להיכן שאתם מסתכלים. היתרון השני של פנסי ראש הוא שהם משאירים לכם את הידיים פנויות. נסו למשל לעשות פעילות מסוימת כאשר יד אחת מחזיקה פנס? יותר נוח ובמצבים רבים גם הכרחי שתי ידיים פנויות.night-photograph-2183637__3401

סוג החומר – רבים מתלבטים האם לרכוש פנס מתכת או פנס פלסטיק. פנסי המתכת חזקים יותר ולכם רבים חושבים שהם עדיפים. אך האמת שפנסים אלו הם בדרך כלל כבדים יותר ויתכן שפנסי פלסטיק הם טובים יותר. שימו לב שפנסים היום עשויים מחומרים מתקדמים; אתם אולי קוראים לזה פלסטיק אך יתכן שמדובר בחומרים אחרים כמו פוליקרבונט שהם בעלי עמידות גבוהה מאוד.

פנסים נטענים או פנסים על סוללות – ישנם פנסים אותם ניתן לטעון בדיוק כפי שטוענים את מכשיר הטלפון; אך ישנם גם פנסים העובדים על סוללות הניתנות להחלפה. מבחינת המחירים הפנסים הנטענים יקרים יותר אך יתכן שזוהי השקעה טובה אם אתם מרבים להשתמש בפנסים. אם אינכם מרבים להשתמש בפנס יתכן שפנסים העובדים על סוללות מתאימים יותר. כל החנויות המחזיקות ציוד לחיילים מחזיקות גם בפנסים מסוגים שונים.

שימו לב שמומלץ להעדיף פנסי לד אשר נחשבים מפיקים תאורה חזרה ונחשבים לחסכוניים מאוד באנרגיה. תכונה זו היא חשובה מאוד מכיוון שהיא מסייעת להעריך את חיי הסוללה. אתם בוודאי לא רוצים למצוא את עצמם ללא סוללה במהלך פעילות מבצעית. פנסים ניתן כאמור לרכוש בחנויות השונות, או ברכישה דרך האינטרנט, דבר המאפשר לכם לשבת על כורסא או על כסא בבית, ולבצע רכישה בקלות ומהירות

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזון לכלבים – איך בוחרים את המזון הנכון לכלב שלנו
הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב, שכל המזונות לכלבים הם דומים ולכן אין צורך להשקיע יותר מדי בחיפוש...
קרא עוד »
יול 08, 2019
ערכת תפילין לבר מצווה – איזו לרכוש?
  מעוניינים לרכוש ערכת תפילין לבר מצווה בעבור הבן שלכם ואינכם יודעים מה תהיה הבחירה הנכונה מצדכם?...
קרא עוד »
אוק 26, 2017
דירות למכירה בנתניה
כיצד מוצאים דירות למכירה? נניח ואנחנו מחפשים דירות למכירה בנתניה, הרי שעומדות בפנינו כמה אופציות...
קרא עוד »
פבר 13, 2018