ציוד למכרסמים

ציוד למכרסמים

אתם חולפים על פני חלון ראווה שממנו הם ניבטים, חמודים ופרוותיים כאשר כל מה שאתם רק רוצים לעשות הוא ללטף ולהצמיד אותם קרוב קרוב אל הגוף שלכם כי אין כמו ארנבון שידוע במזג הנעים שלו ובהיותו חיה מאוד נקייה. אז למה שלא תביאו אל הבית שלכם אחד מאותם ארנבונים מתוקים כדי שגם להם יהיה בית נעים ואוהב וגם לכם תהיה חיית מחמד מתוקה שממש שכיף לגדל גם אם אין לכם ילדים קטנים בבית.

שלא תתבלבלו לרגע, אומנם חיה זו אינה עושה המון רעש כמו חתולים או כלבים אבל זוהי חיה שמאוד זקוקה לחברה ולכן אתם יכולים אף להגדיל לעשות ולהביא שני ארנבונים שיהוו האחד לשני לחברה כאשר אתם לא פנויים לשחק עימם. מה שכן אתם צריכים לדאוג לו מבעוד מועד הוא כל הציוד הנדרש כדי שאלה יוכלו לחיות בנעימים עם כל מה שארנבון צריך.

איזה ציוד למכרסמים יש להכין בבית עבור ארנבונים?

ראשית כל, דעו כי אם אתם רוכשים את הארנבונים ממקום שהוא בית גידול של ארנבונים כך תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב יותר של גזעים את זה שהכי אהבתם, מלבד זאת במקום זה יהיה כל הציוד הנדרש עבור מכרסמים חביבים אלה כך שלא תצטרכו לטרטר את עצמכם ממקום למקום אלא תבצעו רכישה מרוכזת של ארנבונים עם כל או חלק מן ציוד ההכרחי עבורם.

שנית, חשוב כי תכינו את המקום הנדרש בבית עבור הכלוב מכיוון שהגדול המינימלי שלו הוא 140 ס"מ, כלוב זה צריך לכלול בתוכו מחילה שבה יוכל הארנבון להסתתר בצורה שדי מחקה את החיה בטבע. דבר זה יסייע לה להרגיש בטוחה ולחיות בצורה נעימה בבית החדש שלה.

שלישית, יש לרכוש מצע של שבבי עץ, קש או נייר אשר משמשים בתור כר נעים לרביצה וכן חומר אשר סופג את השתן של ארנבונים מתוקים אלה. את הארגז הזה יש לנקות מידי יום ביומו וחשוב לרכוש ארגז שבו יוכל לבצע את צרכיו כדי שזה יתרגל כבר מן ההתחלה למקום ספציפי לעשיית הצרכים בדומה לחתול הבית.

רביעית, קערות האוכל והמים צריכות להיות רחבות ונוחות עבור גודל הפנים של הארנבון וכן כאלה שיושבות בצורה טובה על הרצפה ולא יישפכו מכל תנועה שלו בזמן השתייה והאכילה. כשמם כן הם – מכרסמים ודבר זה אומר כי יש לרכוש עבורם ירקות טריים, חציר וקטניות שיספקו להם את התזונה המלאה וישמרו על הקטנטנים האלה בריאים וחזקים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לקנות וילונות לבית?
הבית שלכם, איך הוא נראה? האם הוא נעים, חמים ומקבל? או שמא הוא ערום וחיוור? אם אתם לא באמת אוהבים את הבית...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021
השקט שלך בעסק – מערכת אזעקה
ישנן דרכים שונות כיצד להשיג ביטחון עבור העסק שלנו. כל בעל עסק רוצה לדעת שהעסק שמור ומוגן, שאיש לא יכול...
קרא עוד »
אפר 04, 2019
רכישת נכס
קונים נכס או בדרך לשם? כדאי שתעשו את הבחירה הנכונה באשר לעורך הדין שיגשר לכם על הפרטים השונים בקניית...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021