איך בוחרים טבעת אירוסין

טבעת אירוסין

טבעת אירוסים היא אחת הטבעות המעניינות ביותר שבוחרים בדרך לחופה, בעיקר משום שיש לה משמעות גדולה מאוד לשלב המעבר וההכנות לחתונה. זוהי טבעת שחותמת את החלק הראשון של החיים המשותפים בהצהרת כוונות לקראת העתיד, והיא טבעת שמכינה את הכלה לקראת ענידת טבעת הנישואים, כך שהיא מבטיחה לה את העתיד שהיא מחכה לו ויודעת כעת שהיא צועדת לקראתו. מכל המשמעויות האלה נגזרים השיקולים שלכם בבחירת טבעת אירוסין שתלווה אתכם כל החיים. יש כאלה שמתייחסים אליה כאל טבעת זמנית שאינה נשארת אחר כך על היד, ויש כאלה שעונדות אותה בכל זאת בגלל התזכורת הנעימה לרגע שבו הציעו להן נישואין בדרך רומנטית.

טבעת אירוסין

מה לקחת בחשבון בזמן בחירת הטבעת?

ראשית, חשבו על התקציב שעומד לרשותכם. לפי זה תוכלו לדעת אם אתם רוצים להשקיע בטבעת האירוסים הרבה כסף או לשמור זאת לטבעות הנישואין שאתם מחליפים ביניכם. השיקול הוא גם אם להעדיף טבעת אירוסים יקרה עם יהלומים ואבני חן משובצות, משום שבטבעת הנישואין דווקא לא נהוג לשבץ אותם ולכן יש לכם הזדמנות לבחור טבעת מרהיבה באמת עם כל השיבוצים והעצובים האפשריים. בסופו של דבר הבחירה נעשית מבלי שהאישה מעורבת בכך ולכן הבחירה נעשית הרבה לפי הטעם של החתן המיועד ובהתבססו על היכרותו עם בחירת לבו. קחו בחשבון את טעמה, זה מומלץ מאוד למרות שאין ספק שיש לכם טען משלכם ותרצו להטביע את החותם שלכם גם בבחירה זו. אם אתם רוצים לשמח את לבה בחרו בטבעת שקרובה ככל האפשר למה שאתם יודעים שהיא תאהב, כך זה יהיה רגע מרגש הרבה יותר משום שהיא תאהב לגמרי את הבחירה שלכם ותסמוך עליה גם להבא.

מה מוצע לכם כטבעות אירוסין?

המנהג מחייב לבחור טבעת אירוסים הרבה יותר מפוארת מטבעת הנישואין עצמה, שנחשבת לטבעת פשוטה יותר ושאותה בוחרים יחד. נהוג לבחור טבעת אירוסין שיש בה שיבוץ של אבני חן או יהלומים לפי יכולתכם וטעמכם, כאשר המבחר שעומד לרשותכם פשוט עצום. יש בשוק לא מעט דגמים של טבעות אירוסין פשוטות יותר ויש כאלה שנחשבות ליוקרתיות והדורות מאוד. אולם כדי לספק את הביקוש לטבעת אירוסים מיוחדת ומרשימה גם במחירים נמוכים יותר ובשיבוץ יותר מאופק ונוח לתקציב שלכם, בוודאי תוכלו למצוא גם עיצובים במחירים נוחים יותר.

לבחור טבעת אירוסין בעיצוב שיחזיק שנים

מכיוון שגם טבעת אירוסין היא לכל החיים, הדגם שייבחר חייב להחזיק מעמד במבחן השנים. כלומר, מומלץ לוותר על טרנדים בעיצוב שנראים זמניים ולא קלאסיים, עיצובים שייחשבו אופנתיים ומחמיאים גם בעוד עשרות שנים. המחמאה הגדולה ביותר שגבר יכול לקבל היא כאשר הוא בוחר טבעת שמשקפת גם את יכולתו הכספית, גם את העדפתו וגם את מידת היכרותו עם טעמה של המיועדת להיות אשתו. מכיוון שמומלץ להימנע ממצב שבו היא תימנע מלענוד את הטבעת בגלל הדגם שנבחר, רצוי להתעניין לפני כן בצורה עדינה ומוסווית מהו הטעם שלה. זה נכון במיוחד אם אינכם מאלה שיודעים במדויק מהן ההעדפות של האישה ורוצים לקלוע כמה שיותר לטעמה. בכל מקרה, קשת העיצובים שמוצעת בשוק רחבה מאוד ובוודאי תמצאו שם עיצוב שיקלע לצרכים שלכם.

בלחיצה כאן, תוכלו לצפות בקטלוג טבעות אירוסין.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תושבי הפריפריה ללא הצהרה? דווחו וקבלו החזר מס הכנסה
תשלום המיסים הוא נושא כאוב לרבים באוכלוסייה, עקב העול הכרוך בזה. אך חובתנו כאזרחים לשלם את המיסים...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
מהי אפליקציה לדוד חכם?
דוד חכם הוא ציוד חכם שניתן לשלוט בו מרחוק. יש לו חיישנים וממשק כדי לעזור למשתמש לנטר את הבית או העסק...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
כל רילוקיישן מתחיל בבחירת מזוודות
יוצא לרילוקיישן לנו יורק יורק? יוצאת לרילוקיישן לברלין או שאולי זו כל המשפחה שיוצאת לאוסטרליה? יש...
קרא עוד »
אפר 21, 2016