ד"ר קובי שגיא עונה – האם כל הילדים נוטים להרטבת לילה?

הרטבת לילה

הרטבת לילה זו תופעה מטרידה אשר ילדים רבים מתמודדים אתה. הם אינם מצליחים להשיג שליטה מלאה על סוגרים בשעות הלילה. והם מוצאים את עצמם לא פעם מתעוררים בבוקר כאשר הם רטובים. זה כמובן מהווה מטרד של ממש והתחושה קשה ביותר. לא נעים לחוש את הריח, לפנות בכל בוקר – בחורף וגם בקיץ למקלחת. הוסיפו לכך את התסכול ואת האכזבה של ההורים…

האם זה כך בכל הבתים?

הורים לילד מרטיב עשויים לשאול את עצמם את השאלה הזו – האם בכל הבתים זה כך? האם כל הילדים נוטים להרטבת לילה? התשובה של ד"ר קובי שגיא היא שלילית. ויש להבין. יש ילדים אשר כבר בתהליך הגמילה שלהם לקראת גיל שלוש נגמלים באופן אוטומטי גם בלילה. כלומר, הילד למד לשלוט על הסוגרים והוא נמנע מלהרטיב בשעות הלילה. כמובן שאין הרבה ילדים כאלו, אבל זה בהחלט קיים.

גמילת לילה

לעומת זאת יש ילדים אחרים אשר גמילת הלילה שלהם הוא תהליך נפרד אשר מתבצע תקופת מה אחרי הגמילה של היום. גם גמילת הלילה הוא תהליך בו ההורים מדרבנים, מתגמלים ומחזקים את הילד ואת האמון שלו ביכולת שלו. יש ילדים שגמילת הלילה שלהם תהיה מהירה ויעילה. אך לעומתם יש ילדים שלא מצליחים להיגמל, והרטבות לילה הם תופעה יומיומית עבורם.

ד"ר קובי שגיא – מיהו ילד מרטיב?

לפי ההגדרה של ד"ר קובי שגיא ילד מרטיב הוא ילד אשר לפחות שלוש לילות בכל שבוע אצלו רטובים וזאת במשך תקופה מסוימת. ילד מרטיב הוא ילד שחווה הרטבות לילה תכופות והוא לא מצליח לשמור על היגיינה אישית בשעות הלילה.

מהו הטיפול של ד"ר טל שגיא?

בקליניקה של ד"ר טל שגיא מציעים לילדים מרטיבים טיפול מקצועי וממוקד אשר מאפשר לילד שלכם לחוות שינוי דרמטי בעניין ההרטבה. באמצעות כלים מקצועיים והבנה מעמיקה בתחום ובנפש הילד מחולל ד"ר שגיא את השינוי. הטיפול עושה שימוש במגוון כלים, והוא משלב טיפול קוגניטיבי התנהגותי לצד שימוש במכשיר ייעודי אשר מסייע לילד לחוש את הגירוי הפיסי גם כאשר הוא שקוע בשינה. התוצאה היא גמילה מלאה מהרטבה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג כשר למהדרין
קייטרינג כשר הוא סוג של מזון המוכן בהתאם לחוקי התזונה היהודיים. אוכל כשר אינו רשאי להכיל מרכיבים...
קרא עוד »
אוג 06, 2022
מה זה סקר סיכונים?
ניהול סיכונים, שבו נעשה סקר סיכונים הפך לחלק בלתי נפרד מניהול כל עסק, בעיקר בזמנים של חוסר וודאות...
קרא עוד »
פבר 18, 2016
פינוי דירה בגן יבנה
עוברים לדירה חדשה באזור גן יבנה ועל כן מבקשים לנצל את ההזדמנות ולפנות מגוון מהתכולה, כך שבעת המעבר...
קרא עוד »
מאי 19, 2017