סוגים שונים של מאווררים

מאוורר לבית

הקיץ עומד בפתח ואנחנו צריכים להתחיל להתכונן, זה אומר מבחינתנו שעלינו להוציא את הבגדים הקצרים ולשים אותם בארון, לקנות ארטיקים וגלידות ולשים במקפיא, לקנות בגד ים חדש וכמובן לדאוג שיהיה לנו את כל האמצעים לצורך קירור וצינון האוויר בבית. במילים אחרות, אנחנו צריכים לבדוק אילו מאווררים יש בשוק ולקנות את אלה שמתאימים לנו יותר מכל.

לפני שנציג כאן שורה של מאווררים שיכולים להתאים לנו, חשוב להבהיר, מדוע נרצה להשתמש דווקא במאוורר ולא במזגן. יש לכך מספר סיבות. ראשית, מדובר במכשיר אשר צורך הרבה פחות חשמל ממזגן רגיל. למעשה הרכות מדברות על צריכת חשמל בארבעים אחוז פחות מאשר במזגן מכל סוג שהוא. שנית, מרביתנו מעדיפים אוויר נקי ולא סינתטי כמו שאנחנו מקבלים כשאנחנו עובדים עם מזגנים, שלוש, מאווררים לא מזהמים את האוויר, זאת להבדיל ממזגן שמזהם אותם בגלל השימוש בגזים.

כעת אחרי שהבנו מדוע אנחנו מעדיפים להשתמש במאווררים ולא במערכת מיזוג אוויר חשמלית, עולה השאלה אילו סוגי מאווררים קיימים בשוק. ניתן לחלק אותם למספר קבוצות על פי קטגוריות שונות.

סוג המאוורר בהתאם לאופי המיקום שלו

כאן אנחנו מבדילים בין המאווררים השונים על פי המיקום בהם אנחנו ממצבים אותם, מה שמשפיע מן הסתם על האופן בו נשתמש בהם. לכן אנחנו נמצא כאן מאווררי תקרה אשר עובדים מלמעלה למטה, כמו כן נמצא בקבוצה זו מאווררים שתלויים על הקיר, ואז הם עובדים מצד לצד. שני סוגים אחרים של מאווררים, הם מאוורר עמוד שיכול לנוע עד כמעט ב-360 מעלות, ומאוורר שולחן שהוא כמו מאורר עמוד רק קטן יותר.

עיצוב המאוורר

כאן אנחנו מתייחסים גם לשאלה של הצבע, האם אנחנו רוצים מאוורר לבית בצבע מיוחד או סטנדרטי, קרי אפור, לבן, חום. וכן לשאלה האם זה מאוורר פתוח, בנוסח מאוורר תקרה או מאוורר סגור, שזה מאוורר קיר, עמוד או שולחן. מדובר במאוורר שנמצא בתוך רשת שמונעת מאיתנו לגעת בכנפיים שלו כשהוא עובד.

עוצמת המאוורר ואופי העבודה שלו.

ההתייחסות כאן תהיה על פי רמת העוצמה של המאוורר. האם יהיה זה מאורר שעובד בעוצמה של 1 עד 3 או 1 עד 5, ומה מידת הכוח שלו (על פי המנוע שלו). נקודה נוספת שנבחן כאן היא, האם מדובר במאוורר עם טיימר, שעובד בהתאם לשעות מסוימות, האם הוא עובד על שלט רחוק, ופ'יצרים אחרים שיכולים להשפיע על דרך העבודה שלו ומן הסתם גם להשפיע עלינו.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי פרסום לעסקים קטנים
אם יש לכם עסק קטן, אתם בוודאי יודעים שעל מנת לפרסם אותו בצורה הטובה ביותר, עליכם למצוא דרכים מקוריות...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
טיולים בפאפוס
פאפוס היא אחת הערים המרכזיות בי קפריסין שנמצא בים התיכון, ממש לא רחוק מאתנו. זוהי העיר השנייה בגודלה...
קרא עוד »
ינו 20, 2023
תושבי הפריפריה ללא הצהרה? דווחו וקבלו החזר מס הכנסה
תשלום המיסים הוא נושא כאוב לרבים באוכלוסייה, עקב העול הכרוך בזה. אך חובתנו כאזרחים לשלם את המיסים...
קרא עוד »
אוק 13, 2018