תהליכי ייצור הקפה השונים

כחברה המתמחה בייצור בר קפה לאירועים השכרת שירותי בר קפה לאירועים ובכלל אהבה גדולה לקפה היה חשוב לי להתעמק בשאלה איך מייצרים את סוגי הקפה לאחר הקטיפה שלהם ועל  כך ארחיב בכתבה הבאה.

קפה שחור חזק

בו נכנס לסטיגמות ולתפיסות שלעיתים נכונות הצבר הישראלי, שותה קפה שחור בוץ הוא גם הקפה שרוב בעלי המקצוע ידרשו לשתות האינסטלטור והשיפוצניק.

הקפה השחור מופק מפולי קפה הנטחנים למידה דקה מאד במשך כ15 שניות לאחר מכן ניתן להכין אותם בשתי שיטות נפוצות. אחד המשקאות מכונה קפה בוץ. והוא גם הנפוץ מאד קפה זה מוכן על ידי מזיגת  מים רותחים לכוס עם כפית קפה שחור. הגרסה השניה והפחות פופלארית היא הכנת קפה שחור בבישול בפינג'אן פופולארית במילואים ובקמפינג  של גברים ומתארת טקס מדוייק הזכור גם מסרטו של אסי דיין פה בו שייקה מהגשש החיוור מלמד את החיילים המצרים ששבו אותו איך מכינים קפה כהלכתו. בשיטה זו מוזגים מים לפינג'אן ומרתיחים אותו יחד עם הסוכר לאחר ההרתחה מוסיפים את הקפה כמספר הכוסות עד לרתיחה שנייה ומגישים במזיגה גבוהה ומלאת רושם.

גם בבתי קפה וגם בברי קפה באירועים עדיין קפה הבוץ השחור נשאר בתפריט ושמור לו מקום של כבוד.

נס קפה

הנס קפה הפופלארי ביותר בשנות השמונים קפה נמס עלית האבקתי ובשנים האחרונות הקפה הנמס המגורען של ג'יקובס או טייסטרס צ'וייס ולעלית יש את סדרת הקפה המגורען מכל העולם שמאד פופלארית לונסטלה יש מקום של כבוד עם סדרת הרדמאגstill-life-2366084__3401

אספרסו

לעומת הקפה השחור והנס קפה את האספרסו ואת הקפוצ'ינו כדי להכינם יש תהליך ארוך הדורש מיומנות גבוהה באמצעות מכונות משוכללות המעבירות מים בלחץ גבוה ואדי אויר להקצפה מחירי מכונות קפה מקצועיות עולה על כמה אלפי שקלים לעומת הקומקום החשמלי או הפינג'אן שעלותם זניחה.

את המהפכה בתחום זה הביאה חברת נספרסו אשר באמצעות הקפסולות פישטה את תהליך הכנת הקפה והשאירה אותו גם עם פחות זמן לנקיון החלקים

כשאנחנו באים להפיק בר קפה לאירוע אנו עובדים עם כל סוגי הקפה למעט נס קפה את בר הקפה אנו מרכיבים במקום לפי הצורך של הלקוח ויש כאלה אשר מבקשים לייצר עבורם בר קפה למכירה אשר ישאר קבוע גם במהלך היום יום או שאפשר יהיה לנייד אותם על גלגלים למחסן ולשלוף אותו בת אירוע מתאים.

את עגלת הקפה ניתן לייצר לפי הצרכים שלכם אך יש תבניות אשר עובדות עבור רוב האירועים שעליהם ניתן לעשות התאמות ושינויים

הכתבה בחסות פורה וידה המספקת השכרת שירותי ברי משקאות לאירועים וייצור עגלות ודוכני שירות ומכירה

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשימת סוגי סילרים לאיטום
החלטתם שהגיע הזמן לאטום את הגג שלכם? את המרפסת או כל מקום אחר שבו יש לכם בעיות? אם כך, אין ספק שאחד...
קרא עוד »
ספט 24, 2018
פיתוח מוצר
תהליך פיתוח מוצר חדש הינו ארוך ומושקעים בו שעות רבות של מחקר, תכנון, ייצור מודל ובדיקות משלימות אחרות....
קרא עוד »
אוג 16, 2017
מבחר של הובלות בזול לכל איזור הדרום
מוכנים לעבור אל הדרום? אתם בדרום ואתם מחפשים הובלה זולה וטובה כדי לעבור לשכונה שליד או לעיר סמוכה?...
קרא עוד »
יול 30, 2018