אבן שאין לה הופכין – כל מה שיש לדעת על עיצוב באמצעות אבנים משתלבות וניקוי אבנים משתלבות.

ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות כיום הן כבר מזמן אינן אותן אבנים אפורות או אדומות בעלות מראה רגיל שנמצאות על המדרכות עליהם אנו פוסעים בחוסר עניין. אבנים משתלבות, הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש שכובש בתים פרטיים, מסעדות, גני אירועים ושטחים מעוצבים רבים. אז אילו עיצובים ניתן למצוא בכל הנוגע לאבנים מסוג זה, וכיצד מתחזקים ומבצעים ניקוי אבנים משתלבות? הכל בהמשך.

עיצוב ייחודי של אבנים משתלבות

בכל הנוגע לעיצוב אבנים משתלבות, ניתן לומר שהטרנד של אבנים משתלבות החל בוער מאז הזיקה למראה עתיק, כפרי ואפילו ים תיכוני, של מרצפות הבית ובית העסק. אבנים משתלבות מעוצבות כיום במגוון צבעים החל מגווני שחור ואפור כהה, עד לגוונים חמים של חמרה וגוונים צהובים המזכירים אבנים בחצרות ירושלמיות עתיקות.

אבנים משתלבות בצורות ייחודיות

מלבד האבנים המשתלבות המיוצרות בגוונים מיוחדים, ניתן למצוא גם גיוון בצורת האבנים המשתלבות המיוצרת החל מהצורה המלבנית הקלאסית, ועד לאבנים משתלבות בצורות אובאליות או אה – סימטריות. אבנים משתלבות מותקנות גם כחיפוי אבן על משטחים שונים.

לפרטים נוספים על ניקוי אבנים משתלבות.

שילוב אבנים משתלבות בשטחי חוץ שונים

אבנים משתלבות בסגנון ייחודי נפוצות בעיקר בחצרות בתים, בשבילים של גינות, בכניסות לאתרים או לבתי עסק ייחודיים והם מקנות אווירה שונה ומלהיבה למקום. בתים כפריים או בבתים המעוצבים בסגנון ים תיכוני נפוצות אבנים משתלבות בעיקר שהן בעלות טקסטורה שאינה נראית טקסטורה אחידה והיא בעלת גוונים משתנים.

ניקוי אבנים משתלבות

עם כל היופי, היוקרה והייחודיות שמציע ריצוף באבנים משתלבות, עדיין ישנו צורך בתחזוקה תקופתית של האבנים. אבנים משתלבות צוברות במשך הזמן לכלוך, פיח, נוזלים, כתמי שמן, שאריות מזון, נשורת עצים, אבק ועוד. על מנת לשמור על האבנים בצורה טובה ונקייה חשוב לשכור שירותים של חברה המתמחה בניקיון אבנים משתלבות שיכולה לנקות את האבנים בצורה פשוטה ויעילה. הניקיון של האבנים נעשה באמצעות שימוש במכונות שטיפה משוכללות בתפעול של לחץ מים חמים גבוה וקיטור, תוך שימת לב כי פעולה זו אינה מזיקה לציפוי האבן ושומרת על עמידותה לאורך שנים.

לסיכום נאמר כי אבנים המשתלבות בכל מקום היא דרך נפלאה ויפה לרצף את הרצפה. כדי לקבל השראה לעיצוב יפה, מומלץ להיכנס לאתרי אינטרנט בהם תמונות של אבנים משתלבות, לעיין במגזינים העוסקים בעיצוב, וגם להתייעץ באנשי המקצוע בכל הנוגע לעיצוב או לניקוי אבנים משתלבות.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרופילי תאורה – לאן זה מתאים?
התאורה של היום היא לא מה שהיה פעם. גופי התאורה בעיצובים שונים שנכנסו לעולמנו, פתחו לנו אפשרויות רבות...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
בגדי עבודה לחורף
  החורף מתקרב, ועל פי התחזית, ועל פי הרמזים הטבעיים, אנו יכולים לראות כי החורף הוא יהיה חורף מאוד...
קרא עוד »
נוב 23, 2017
וילונות לחדר שינה- איך להימנע מטעויות נפוצות
חדר השינה שלכם, מהווה וודאי את החדר המפנק והאיכותי ביותר בביתכם. חדר השינה חייב להכיל בו את מה...
קרא עוד »
נוב 13, 2017