ניקיון משרדים לאחר שיפוץ – מדוע זה כדאי?

ניקיון למשרדים לאחר שיפוץ

אם יש לכם בית עסק, משרד, מפעל או כל חנות או חלל שאתם רוצים לנקות – חשוב שתדעו כי ישנו שירות והוא ניקיון משרדים, המתאים בעיקר לניקיון משרדים לאחר שיפוץ.

 

משרד או כל חלל שעבר שיפוץ הוא כזה שאמנם נראה טוב יותר מבעבר, אבל עדיין ישנם לכלוכים רבים שנותרו במשרד שהופכים אותו לכזה שיש לנקות בצורה מקצועית.

ניקיון למשרדים לאחר שיפוץ

אז מהם הלכלוכים שיש לנקות לאחר שיפוץ משרד?

 

צבע – לאחר שמשפצים משרדים או כל חלל  נותר לעיתים צבע על המשקופים, על הידיות, על הרצפות במקומות שלא אמורים להישאר בו צבעים. לשם כך חשוב לשכור חברה מקצועית שתוכל להסיר את הצבע בצורה יעילה ללא הותרת שריטות , כתמים או נזקים.

 

פסולת – שיפוצים שכוללים שבירת קירות, בניית קירות, הוספת חדר או מרפסת וכל שיפוץ שנחשב מסיבי, הוא כזה שמותיר אחריו פסולת בניין רבה, מה שמחייב את השלכת הפסולת למקומות הייעודיים ובצורה מרוכזת ובטוחה.

 

פוליש לרצפות – פעמים רבות שיפוץ חלל עסקי או כל משרד ועסק כוללים החלפת הריצוף. במקרים כאלה חשוב להקנות לרצפות החדשות פוליש בגימורים נבחרים, וזאת על מנת שתוכלו להעניק למשרד מראה נקי ומרהיב.

 

ניקיון כללי – לאחר שיפוץ מומלץ לבצע במשרד ניקיון כללי, ולהאריך את תקופת הניקיון גם לניקיון שבועי, וזאת במידה שמצאתם חברת ניקיון טובה.

 

אז כיצד מוצאים באמת חברה כזאת?

 

על מנת למצוא חברת ניקיון טובה יש לשים לב לכמה דגשים חשובים:

 

תנאים סוציאליים – שימו לב כי עובדי החבה מבוטחים ומקבלים את כל התנאים הסוציאליים האמורים בחוק, על מנת שאתם תוכלו להיות בטוחים כי העובדים מכוסים לכל מקרה של תאונה.

 

מקצועיות – וודאו כי החברה פועלת במקצועיות בכך שהיא משקיעה זמן ובשירות שהיא מציעה לכם מעל ומעבר.

 

עובדים מהימנים – חשוב לוודא כי עובדי הניקיון הם עובדים מהימנים ונאמנים בעיקר כאשר במשרדכם, בעסק או בארגון שלכם ישנו חומר רגיש במיוחד.

 

עמידה בלוחות זמנים – כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ, שימו לב כי החברה עומדת בזמנים של סיום השיפוץ ויכולה לסיים את הניקיון בזמן המדויק שבו אתם רוצים להתחיל לעבוד במשרד.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יזמות נדל"ן
לקנות בית פרטי, או דירה, זה חלום של הרבה מאוד אנשים במדינת ישראל, ובצדק, כי מי רוצה לשלם שכר דירה כל...
קרא עוד »
מרץ 18, 2016
3 רעיונות להזמנת מקום לאירוע חברה
אם אתם רוצים לארגן אירוע חברה תוך שאתם מעוניינים לצאת מהמסגרות המגבילות של מקום העבודה שלכם, חשוב...
קרא עוד »
דצמ 22, 2017
ריסוס לבית
לא חסרות סיבות מדוע אנשים עושים ריסוס לבית; אם בגלל הברחשים והנמלים המסתובבים בו או בגלל בעיה עמוקה...
קרא עוד »
מרץ 20, 2021