איך הופכים את מקום העבודה לנעים יותר?

מאווררי תקרה

כאשר אנחנו עובדים במשרד או בכל עסק קטן, אנחנו רוצים שחלל העבודה שלנו יהיו מקום נעים שנוח לנו לשהות בו. חלל העבודה שלנו הוא מקום שלעיתים אנו נמצאים בו יותר מאשר בבית שלנו, ולכן חשוב להפוך אותו למקום שנעים לשהות בו. אז כיצד הופכים מקום העבודה שלנו לנעים? כמה טיפים בהמשך המאמר.

דואגים למקום נקי ומאוורר – כדי שהמקום שבו אנו עובדים יהיה נעים, חשוב שהוא יהיה נקי ומאוור. דאגו למנקה על בסיס שבועי שיגיע וינקה בסוף כל שבוע את המשרד, או אפילו בסוף כל יום אם מדובר במשרד או עסק גדול, אווררו את המשרד, דאגו לסירקולציה של אוויר נקי במקום וזאת על ידי תליית מאוורר תקרה, ודאגו כי כל עמדות העבודה יהיה נקיות.

שמירה על טמפרטורה נעימה בחלל החדר – כדי שמקום העבודה יהיה נעים ונוח, חשוב לשמור על טמפרטורה נעימה במשרד. לעיתים מזגנים מקפיאים או מייבשים את האוויר, ולכן כדאי לדאוג למאורר תקרה לימי הקיץ שיוכל לאוורר את המקום ולחימום על ידי הסקות בחורף. שיטות חימום וקירור אלה הן הבטיחותיות ביותר והם מאפשרות קירור וחימום בטוח יותר במשרד.

מטבח מאובזר ומלא פינוקים – כדי שאתם והעובדים שלכם תוכלו ליהנות ממטבח מאובזר, חשוב לדאוג כי במטבחון של המשרד יהיה את כל מה שצריך כדי שיום העבודה יהיה מלא תפוקה וזאת על ידי אוכל וחטיפים בריאים. דאגו כי במטבח יהיו ספלים, צלחות, מיקרוגל וטוסטר אובן. בנוסף יש לרכוש בכל יום חלב ולחם, גבינות וחטיפים בריאים לעובדי המשרד. בכך תוכלו לדאוג שהעובדים יחושו בטוב וכי לא מזניחים אותם ודואגים להם.

שימו מוזיקה נעימה ומרגיעה ברקע – כדי לדאוג לאווירה חיובית במשרד ובחלל העבודה, ניתן להשמיע מוזיקה מרגיעה ברקע. חשוב לדאוג למוזיקה מרגיעה ללא פרסומות וללא דיבורים מעצבנים. בכך תוכלו לייצר סביבת עבודה מרגיעה וכיפית.

תאורה נכונה – עוד חשוב לייצר תאורה נכונה במשרד. חשוב שהתאורה תתאים לסוג העבודה שאתם מבצעים, כמו למשל מנורות שולחן על כל עמדת עבודה, תאורה מרגיעה בחדר האוכל, תאורה ממוקדת בחדרי המחשבים ועוד. בכך העובדים לא יצטרכו לאמץ את העיניים.

פינת ישיבה – דאגו לפינת ישיבות נוחות עבור העובדים שיסייעו להם לנוח בהפסקות. חשוב לדאוג שלעובדים שלכם יהיה מקופם מפלט נוח בהפסקות שבו יוכלו לנוח ולדבר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה היתרונות של כרטיס אשראי ויזה?
אין כמעט אדם שיכול להתנהל בחיי היום יום שלו ללא כרטיס אשראי ו"גיהוץ" שלו בחנויות אחת לזמן מה. מדובר...
קרא עוד »
אוק 03, 2019
שיעורים פרטיים לא רק לעשירים
כיצד תוכלו לממן שיעורים פרטיים? וכיצד ניתן למצוא שעורים פרטיים בזול? כיום ישנם תלמידים רבים שזקוקים...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
מה ההבדל בין צ׳ק ממותג לצ׳ק רגיל?
עליכם לדעת כי הפרטים הקטנים הם החשובים ביותר בכל חלק וחלק מן החיים שלנו. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019