איך תדאגו שבית המלון שלכם יהיה נעים בחודשי הקיץ

מאוורר תיקרה

אם אתם בעלים של בית מלון קטן אתם בוודאי רוצים לדעת כיצד ניתן לחסוך בעלויות, אך עדיין לדאוג שבית המלון שלכם יהיה נעים ומאוורר.

קירור בתי מלון על ידי מזגנים, הגיוני בעיקר בחדרי המלון, אבל בשאר החללים במלון ובעיקר במרחבים הציבוריים ישנן דרכים אחרות שבאמצעותן ניתן לאוור את המלון ולקרר אותו בעיקר שמדובר במרחבים שבהם בדלתות כל הזמן נפתחות – מה שהופך את המזגן לפחות יעיל.

אז איך תאווררו את המלון וחלליו בצורה חסכנית וטובה? כמה טיפים בהמשך.

אוורר אזור הלובי – אז אזור הלובי בו הדלת האוטומטית כל הזמן נפתחת, רצוי לאוורר באמצעות מזגן שיאוורר את האזור הפנימי של הלובי, ובאמצעות מאוורר תקרה באזור שבו הדלתות נפתחות. אוורר תקרה הינו יעיל יותר לאזור זה והוא יקרר את האורחים שנמצאים באזור החיצוני של הלובי.

אולמות כניסים ואירועים – אם במלון שלכם ישנו אולם כנסים ואירועים מומלץ את אזור זה לקרר באמצעות מאוורר תעשייתי גדול. אולמות אלה בדרך כלל בעלי דלתות גדולות ונפתחות, ולכן רצוי לאוורר אותם באמצעות מאווררים תעשייתיים גדולים. את המאווררים התעשייתיים ממקמים בצדי האולמות כדי שיאוורר את כל הצדדים של האולם. בכך ניתן ליהנות מאוויר טבעי שזורם באולם.

אזור המטבח והמסעדה – את אוזר המטבח הגדול רצוי לאוורר גם האמצעות מזגן וגם באמצעות מאוורר. את עובדים רצוי למזג, אבל את אזור האוכל רצוי לא לאוורר על מנת שלא יתקרר. חשוב את האורחים במלון למזג באמצעות מזגן ואת אזור המסעדה שהוא בדרך כלל כולל גם מרפסת לאוורר באמצעות מאווררים גדולים.

קירור המרפסות והבריכות – חשוב את אזור הבריכה ואת אזור המרפסות בבית המלון לקרר ולאוורר וזאת משום שאזורי המרפסות והבריכה נוטים להיות כאלה הממוקמים בשמש. את האזורים האלה מצננים גם באמצעות מאווררים גדולים ותעשייתיים.  לעיתים לאזורים אלה מומלץ להוסיף ספינרלקים בימים שרביים.

התקדמו עם הטכנולוגיה

על מנת לחסוך בעלויות בדקו איזה ספק יכול לספק לכם את המאווררים החסכניים והמתקדמים ביותר. כיום ישנם מגוון מאווררים מעוצבים וחכמים שמפזרים את האוויר בצורה שווה, והם מתאימים במיוחד לבתי מלון. מצאו את החברה הטובה ביותר עבורכם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הציוד שכל משרד צריך?
אם אתם מעוניינים לפתוח משרד, לעצב את המשרד וליהנות מכל מה שמקום עבודה טוב ופורה יכול להכיל - חשוב...
קרא עוד »
נוב 18, 2017
איך אפשרי לנהל דירה מרחוק?
משקיעים רבים בישראל נמנעים מלקנות נכס בארץ בשל המחירים הגבוהים והמיסים הרבים שיש לשלם. בשל כך, הם...
קרא עוד »
פבר 01, 2020
איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס – למה חשוב לאטום את גג הבית שלנו?
יש הרבה מאוד דרכים לשדרג את הבניין או המבנה בו אנחנו גרים. איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס הוא...
קרא עוד »
דצמ 22, 2015