בדוק מתחת למכסה המנוע

מנסה להניע את הרכב אך הרכב לא מניע? סימן שאתה צריך להחליף את המצבר.  סביר להניח שכמו כל בעל רכב יום אחד תצטרך להחליף את מצבר המכונית שלך, אפילו מספר פעמים במהלך חיי הרכב שלך, מכיוון שהיא מזדקנת ונשחקת בשל טעינה ופריקה חוזרות. סוללה מתה יכולה להיות מטרד אמתי, במיוחד אם אתה לא יכול למצוא את כבלי המגשרים שלך או שאתה נאלץ לחכות לעזרה בצד הדרך שרכב אחר יצית את המנוע שלך במקום המצבר שלך.

לפני שאתה מחליט לקנות מצבר רכב, הנה כמה טיפים לבחירת המצבר הטוב ביותר עבור הצרכים שלך:
להיות יזום – מאוד מומלץ לבדוק ולעקוב אחר תאריך מצבר הרכב שלך, ככה שכאשר מצבר הרכב שלך יהיה פג תוקף תוכל להחליפו לפי תכנון הזמן שלך, והתקלה לא תתפוס אותך באמצע הדרך כאשר תאלץ להניע את הרכב בדרך הבית מהעבודה או מסתם סידורים.
כאשר הגיע הזמן והנך נאלץ להחליף את מצבר הרכב, מומלץ לשים לב למספר דגשים כמו גודל הסוללה, תאריך יצור הסוללה ומותג הסוללה.
גדול המצבר מאוד חשוב, ליפני שאתה בוחר את המצבר שלך, בדוק מה הוא הגדול המתאים עבור מגש הרכב שלך אשר מיקומו נמצא מתחת למכסה המנוע של הרכב, אם גודל הסוללה החדשה לא תאומת לגדול המיועד למצבר במגש הרכב יתכנו נזקים ואך ניתוקים של הסוללה באופן לא שיגרתי בשל חוסר התאמה של גדול המצבר לרכב שלך.

טריות המצבר

טריות המצבר הינו הדבר העיקרי אשר חייב לבדוק ליפני רכישת מצבר לרכב, משך חיי מצבר בממוצע הינו שנתיים עד של שלוש, יש מצברים שיכולים להחזיק אף יותר, כאשר אנו נרצה לבחור מצבר לרכב נהיה חייבים לבדוק את תאריך המצבר, ולבדוק שהמצבר טרי ולא ישן, מצבר טרי הינו מצבר שתאריך היצור שלו הינו מה6 חודשים האחרונים, מצבר אשר יושב לו מספר שנים על המדף הינו מצבר שעדיף להימנע משימושו מכיוון שהיה בפריקה משך תקופה ארוכה מאוד, סוללות בכללי ובעיקר ליתיום מאוד אהובות להיות תמיד בטעינה, כאשר הסוללה נמצאת במן רב מידיי בפריקה הינה מתקלקלת ומעבדת מהאפקט שלה )סוללה שעומדת ולא מחוברת לכלום עדיין נמצאת בפריקה)

מותג המצבר

בחירת מצבר עם מותג זול ולא מוכר, יכולה לבוא בחשבון מאמינות הסוללה ואף עורך החיים של אותו מצבר יכול להיות קצר יותר, ותאלץ להחליף מצבר ולהוציא כסף נוסף עבור מצבר חדש בזמן קצר יותר

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרכות של בטיחות בעבודה
בכל מקום בו אנו נמצאים אנחנו צריכים להרגיש בטוחים, ממש כמו בבית הפרטי שלנו. פוטנציאל לסכנה נמצא בכל...
קרא עוד »
מאי 25, 2016
איך לבחור עו"ד תמ"א 38?
כל מי שגר בבניין ישן ומתפורר, רק מחכה לרגע שבו יוכרז על פרויקט תמ"א 38 בבניין. מדובר על הזדמנות פז...
קרא עוד »
יול 23, 2017
אולמי דניאל – נעים להכיר
כאשר אתם חוגגים אירוע, אחד הדברים החשובים שצריך לבדוק זה היכן אתם בוחרים לחגוג את האירוע שלכם. בכדי...
קרא עוד »
דצמ 19, 2017