בעולם: בורגר קינג שמים אביזרי מין בארוחות המבוגרים

תתארו לעצמכם שאתם הולכים לאכול ארוחת צהריים או ערב עם חברים במסעדה של אוכל מהיר, וכשהמלצר או המוכר בדלפק רואה שאתם מבוגרים מספיק, אז במקום לתת לכם עם הארוחה מתה של ילדים, הוא נותן לכם אביזר מין במתנה. מה תחשבו אז?

יש אנשים שבוודאי יחשבו שזה מדובר במעשה לא נאות, מעשה מוגזם, לא ראוי, אך יש מי שחושב, שזה מעשה ייחודי, מקורי, וטוב שהוא אכן נעשה. מה כל כך נורא לתת למישהו אביזר מין מתנה? זה בדיוק מה שקרה ברשתות מזון מהיר בארצות הברית, זה מה שקורה בלא מעט חנויות ואירועים בעולם. היום כבר לא מתביישים לתת ללקוחות מתנות כמו אביזרי מין, בין אם מדובר באביזרים שמיועדים לעינוג עצמי ובין אם מדובר באביזרים שמיועדים להגברת התשוקה בקרב בני זוג, גברים ונשים, גברים וגברים או נשים ונשים.

רעיון מקורי או פוגע?

צריך לומר, לא בכל המקומות, לא בכל העסקים ובוודאי לא בקרב כל הקהלים, יסכימו לנהוג כך. הרי יש מי שעלול להיפגע מכך, יש מי שעלול להרגיש שזו לא מתנה ראויה, אחת כמה וכמה אם ילדים מעורבים בזה, מצד שני, יש לא מעט שיתפסו את הרעיון בצורה נכונה, בצורה אלגנטית, גם אם היא משעשעת או רצינית. הם יבינו שמדובר במתנה בעלת מטרות טובות.

עצם רכישת מתנה כזו, בוודאי אם אנחנו בוחרים להעניק אותה ללקוחות שאנחנו לא מכירים במתנה, הרי זה מלמד עד כמה הרעיון של אביזרי מין הפך להיות ייחודי, עד כמה הם השתרשו בחברה, ועד כמה החברה, לפחות בחלקה הפכה להיות פתוחה. לכן אנשים לא מתביישים לרכוש אביזרים כאלה ולא מתביישים להעניק אותם במתנה למי שהם אוהבים, או בתור הפתעה של בית העסק ללקוחות שלו.

לפני סיום צריך לציין, בשביל שאף אחד לא ייפגע ואף אחד לא ירגיש שניתנה לו מתנה "לא צנועה ולא מתאימה" נכון יהיה אם נוודא שאכן הקהל שלנו מתאים לזה וכן שהוא אכן מעוניין בכך. בצורה כזו נוכל לדעת בוודאות שמדובר ברעיון טוב.

אולי יעניין אתכם המאמר הבא >>

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברה ליבוא ויצוא
חלק בלתי נפרד מהתנהלותן של חברות בארץ קשור לעבודה מול גורמים מסחריים בחוץ לארץ. זה יכולה להיות חברה...
קרא עוד »
מרץ 21, 2016
מסיבת בת מצווה הכל כלול מה אומר הרעיון? 
הבת שלכם חוגגת בת מצווה זהו אירוע מרגש ומכונן לכל המשפחה, במיוחד לבת שלכם שהופכת מהילדה לנערה. יחד עם...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
איך למנוע אצות בבריכה?
אצות עלולות להוות מטרד לבעלי בריכות, שכן הן עלולות לגרום למים ירוקים שקשה לפנות. ישנם כמה צעדים שתוכל...
קרא עוד »
נוב 23, 2022