יתרונות של שואב אבק רובוטי ניטו

בשנים האחרונות שמעתם בוודאי על לא מעט סוגים של שואבי אבק רובוטיים אשר כבשו את השוק, בכל זאת שליש מהישראלים כבר מחזיקים שואב אבק כזה. אנחנו רוצים לספר לכם כאן על דגם מיוחד של שואב אבק רובוטי, שואב אבק ניטו.

שואב אבק ניטו נחשב לשואב המתקדם ביותר בעולם, זאת בזכות מערכת שאיבה עוצמתית שנחשבת לחזקה ביותר כיום בקרב שואבי אבק רובוטיים וכן בזכות מערכת לייזר איכותית שמאפשרת לשאוב להגיע לכל מקום ללא בעיה וללא היתקלות בקירות או בחפצים אחרים.

שואב אבק רובונטי ניטו כבר כבש את העולם וכעת הוא בישראל, בא לעזור לכם לנקות משטחים שונים בבית. הייחוד של שואב אבק ניטו, בין היתר, היא ביכולת שלו לנקות משטחים מגוונים ולהגיע לפינות שמסתתרות לאורך הקירות ובמשטחים, פינות שלא ניתן להגיע אליהן בדרך אחרת.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג שורה של יתרונות ייחודים של שואב אבק ניטו, יתרונות שיעזרו לכם להחליט שזה שואב אבק אותו אתם רוצים בבית ואיתו אתם רוצים לעבוד. חשוב להבהיר, שואב אבק ניטו משרת בתים רבים מסוגים שונים ולקוחות מרוצים בכל רחבי העולם, ואנחנו בטוחים שגם אתם תצטרפו אליהם.

5 היתרונות של ניטו

מערכת לייזר מתוחכמת – כמה פעמים שמעתם מחברים שהרובוט שלהם נתקע בקירות, ספות, מיטות, וילונות? שואב אבק ניטו כולל טכנולוגיה מונחית לייזר, הוא סורק את החדר, מתכנן את הנתיב בה הוא יינקה, וכך הוא מתחיל בתהליך הניקיון עד פירור האבק האחרון.

שאיבה חזקה – שואב אבק ניטו נהנה מעוצמת שאיבה חזקה פי חמש מכל שואב אבק מסוג אחר! זה אומר שגם זמן העבודה שלו קצר יותר והעבודה היא הרבה יותר חסכונית. כמובן שהוא שואב טוב ומדויק יותר.

מערכת מברשות ייחודית – לשואב אבק ניטו מערכת מברשות שהיא גדולה ממערכות רגילות, מה שמאפשר לו לנקות בצורה יסודית יותר כולל במקומות ייחודים כמו פנלים או פינות אחרות בבית.

מיכל איסוף גדול – מיכל שמאפשר לאסוף כמות לכלוך גדולה יותר מאשר כל שואב אבק, זה מקל מאוד במיוחד למי שיש חיות מחמד בבית, אז אפשר להשתמש בשואב מספר פעמים עד שצריך לרוקן את השואב.

תוכניות מתוזמנות – השואב מאפשר לנו ליצור תוכניות שונות, לפיהן הוא יעבוד בשעות מסוימות וכשאנחנו נגיע הביתה מהעבודה נהנה מבית נקי לגמרי. מי אמר שאנחנו צריכים לחזור הביתה לנקות? שואב אבק של ניטו כבר ידאג שהבית יחכה לנו נקי.

עוד על שואבי אבק באתר:

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שעון לגבר יוקרתי – איך בוחרים?
אתם לא צריכים לסבך את הבחירה שלכם יותר מדי כאשר אתם מחפשים שעון לגבר יוקרתי. מותגים כמו רולקס...
קרא עוד »
מאי 12, 2021
הפצת מגנטים על דלתות
הרעיון של הפצת מגנטים על דלתות בתים של אנשים אינו חדש. למעשה, דרך פרסום זאת קיימת כבר זמן רב והיא עודנה...
קרא עוד »
יול 11, 2022
פרופילי תאורה – לאן זה מתאים?
התאורה של היום היא לא מה שהיה פעם. גופי התאורה בעיצובים שונים שנכנסו לעולמנו, פתחו לנו אפשרויות רבות...
קרא עוד »
אוג 02, 2021