איך לבחור טרקטורונים לטיולים בשטח

טרקטורונים לטיולים בשטח

אין כמו לצאת אל טיול טרקטורונים בשטח, בייחוד כאשר בקיבוץ או במושב שלהם תמיד יש את השטח הפנימי והסובב שבו יש הרבה מאוד שטח פנוי לנסיעה, בניגוד למתחם העירוני שבו שטחים שכאלה הם קצובים עד לא קיימים לגמרי.

כאשר רוצים לצאת אל טיול שטח עם טרקטורון פולריס,RZR  או ריינג'ר צריכים לדעת לבחור מבין דגמים רבים שכבר קיימים לרשות הנהגים הבוגרים והצעירים בארץ הזו, איך יודעים איזה דגם יעשה את העבודה בצורה הכי טובה בכל יציאה אל נסיעה שכזו? עוברים על פני הדברים הבאים לחוויה שמתאימה בדיוק למה שמצפים בטיול שאליו יוצאים עם טרקטורון.

טרקטורונים לטיולים בשטח

מה סוג השימוש – כאשר יוצאים אל טיול בשטח כל אחד מצפה לסוג אחר של טיול. יש כאלה שרק רוצים לצאת אל עבר האזור היותר פתוח, ושם לאחר נסיעה קצרה לשבת אל ארוחה של על האש או אל פיקניק נעים  בשעות נעימות של היום. לעומת זאת, יש אחרים אשר מחפשים אחר טרקטורון שיכול לצאת אל עבר נסיעה בדיונות ושטח פתלתל, שם הם צריכים יכולות מאוד גבוהות של רכב שטח שאיתו הטיול הוא לגמרי אתגרי ולזמן ארוך.

מבינים את העלות – טרקטורון יכול לעלות עשרים אלף שקלים ולהגיע עד עלויות של מעל למאה אלף שקלים. לכן, צריכים לבחון היטב כמה בדיוק רוצים להוציא עבור התענוג הזה ומה בדיוק צריך אותו טרקטורון להכיל על מנת שאותו תענוג אכן יתרחש. טרקטורון יכול להיות עבור נוסע אחד, שני נוסעים או אפילו ארבעה, והם יכולים להיות חדשים לגמרי או משומשים. חשוב לברר את אלה לצד המפרט כדי להבין איזה יהיה הכי מתאים לכל אחד.

עניין של ביטוח – אחת מן ההוצאות הנכבדות עבור כל סוג של טרקטורון היא עבור הביטוח כאשר בעלי טרקטורונים רבים נבהלים לגלות את גובה הביטוח הנדרש שעולה על חמשת אלפים שקלים בממוצע. כאש רוכשים טרקטורון לנסיעות שטח מהנות צריכים לסגור את החשיבות של ביטוח במקרים של תאונה, ומלבד העלות של רכישה יש להוסיף את העניין החשוב הזה של עלות הביטוח אל השיקולים של הבחירה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המשמעות הכספית של BI לעסקים גדולים
בינה עסקית ובשמה הלועזי Business Intelligence, היא טכנולוגיה שעוזרת לארגונים, חברות ועסקים לנתח וממש לכרות...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
ציוד למטבח מוסדי – מה הבסיס?
מטבחים מוסדיים הינם מטבחים פעילים ושוקקי חיים אשר בכל יום עוברים שם כמויות גדולות של מוצרי מזון,...
קרא עוד »
אוג 13, 2020
בית דפוס בירושלים ויכולת מקצועית
כאשר בוחנים בית דפוס בירושלים כזה או אחר, יהיה כדאי לוודא כי עושים כל שניתן וזאת על מנת שיהיה מדובר...
קרא עוד »
פבר 14, 2018