7 סוגים של חומרי ניקוי שיעזרו בניקיון אחרי שיפוץ

פרויקטים של שיפוץ בתים עלולים ליצור כמות משמעותית של אבק, פסולת ובלגן. חיוני להחזיק את חומרי הניקוי הנכונים בהישג יד כדי לעזור לך לנקות ביעילות. להלן שישה חומרי ניקוי לבית שכדאי לדעת עליהם לניקוי לאחר שיפוץ:

מנקה רב-משטחי: מנקה רב-משטחי לשימוש כללי יכול לעבוד היטב לניקוי משטחים, ארונות ומשטחים אחרים שאינם נקבוביים. מותגים כמו Lysol, Mr. Clean או 409 מציעים חומרי ניקוי כאלה.

מנקה זכוכית: לניקוי חלונות, מראות ומשטחי זכוכית, מנקה זכוכית ייעודי כמו Windex או תמיסה ביתית עם חומץ ומים יכול להיות יעיל.

מנקה עץ: אם יש לך משטחי עץ כמו רצפות עץ או רהיטים, חומר ניקוי ספציפי לעץ או תערובת של מים וכמה טיפות של סבון כלים יכול לעזור לשמור על הגימור שלהם.

מנקה אריחים: עבור אזורים מרוצפים כמו חדרי אמבטיה או מטבחים, ניתן להשתמש בניקוי אריחים ודייס או תערובת של סודה לשתייה ומים כדי להתמודד עם לכלוך וכתמים.

מנקה נירוסטה: מכשירי חשמל ואביזרי נירוסטה יכולים להפיק תועלת מניקוי נירוסטה כמו ויימן או שימוש בתערובת של מים וכמה טיפות של סבון כלים ואחריו ליטוש עם מטלית מיקרופייבר.

מסירי כתמים מיוחדים: בהתאם לסוג עבודת השיפוץ שנעשתה, אתה עלול להיתקל בכתמים ספציפיים הדורשים מסירי כתמים מיוחדים. למשל מסיר צבע לשפיכת צבע או מסירי כתמי חלודה למשטחי מתכת.

תרסיס חיטוי: כדי להבטיח שהחללים המשופצים החדשים שלך יהיו נקיים מחיידקים, שקול להשתמש בתרסיס חיטוי או חיטוי כמו ליסול או קלורוקס.

בעת שימוש בחומרי ניקוי לאחר שיפוץ כמו בקישור https://sagncs.co.il/product/mineral-remover-mr-800 זכור ללבוש ציוד מגן מתאים, כגון כפפות ומסיכת אבק, בעת ניקוי לאחר שיפוץ כדי להגן על עצמך מפני חלקיקים וכימיקלים שעלולים להזיק. בנוסף, פעל תמיד לפי הוראות היצרן לגבי מוצרי ניקוי וכלי עבודה כדי להבטיח ניקוי בטוח ויעיל.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול מגדלי יוקרה – אחריות ודיוק ללא פשרות
מגדלי יוקרה לרוב ימוקמו במיקומים אטרקטיביים בארץ ועקב יוקר הקרקע הגבוה באזורים אלו יהיו אלו מגדלים...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
מילון אונליין – מתי משתמשים בו ואיך בוחרים מילון איכותי
[caption id="attachment_1048" align="aligncenter" width="640"] מילון מקוון ימצא לכם את התרגום המבוקש במהירות ובקלות[/caption] קראתם...
קרא עוד »
מרץ 18, 2017
חומרי בנייה: 5 חומרי הבנייה הבסיסיים לשיפוצניק
מי שרוצה להרוויח כסף ולעבוד באופן עצמאי - יכול לבחור לעסוק בעבודות שיפוצים. עבודה כזאת מכניסה לא מעט...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020