תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי

תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי

לחדרי משאבות ישנה משמעות עצומה על איכות והספק העבודה, וזאת כי ברגע שמופיעה תקלה, לא מעט מהעבודה מושבתת, כך שמדובר באיבוד זמן יקר. אי לכך חשוב ביותר לוודא שהמשאבות תקינות, ועל כן בכול מפעל שכולל חדר משאבות ישנו איש תחזוקה אשר בוחן באופן תדיר שהכול פועל כהלכה, כאשר בין היתר הוא מעניק מגוון טיפולים משמרים, כגון שימון וגירוז.

תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי

מי מתקן מה

לצד עבודת השימור של איש התחזוקה, גם יש תחזוקה שדורשת ידע יותר מקצועי, וזאת כי חלק התקלקל, חלק סיים את תפקידו ויש להחליפו בחדש, או פשוט כיוון שישנה תקלה אך לא ברור מהו מקורה. אי לכך, לצד הצורך לייעד אדם עבור תפעול שוטף ומעקב צמוד, גם יש צורך להחזיק בהיכון מספר התקשרות של חברה אליה ניתן לפנות כאשר יש צורך בחוות דעת מקצועית לצד חלקי חילוף מקוריים, ועל כן הפתרון הפשוט של רוב מתחזקי חדרי משאבות הוא לפנות מראש אל חברה שמבצעת טיפול שנתי.

ביטוח שנתי

כאשר מחפשים אחר חברה שתנקה ותשמן את חלקי המשאבות באופן שנתי, רצוי להעדיף חברה שבין היתר יודעת להעניק ביטוח שנתי, וזאת על מנת שאם במהלך השנה יופיע צורך בתיקון, לא יהיה צריך לחשוב פעמיים, לא יהיה צריך להתעכב ולא יהיה צריך לתהות מה עושים, אלא פשוט מאוד ניתן יהיה לפנות אל החברה הקבועה ולדעת מראש שתוך זמן קצר הבעיה מאחוריכם, ואף מבלי ששילמתם מחדש. מכאן שמדובר מעט על מקרה שמדמה ביטוח, כלומר גם פה המחיר עשוי להיות מעט יותר גבוה, אך יש לזכור את סך ההטבות שעומדות מאחוריו.

אחריות על חלקים

אומנם ניתן ליהנות משירותי תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי, אך יש לדעת שכאשר החברה מחליפה חלק, גם עליו ניתן לקבל אחריות פרטנית, כך שניתן ליהנות משקט נפשי ולדעת שהעבודה עומדת להמשיך להתבצע באופן חלק, אם כיוון שהחלקים איכותיים (אחרת לא היו נותנים עליהם אחריות למשך שנתיים) ואם כיוון שברגע שישנה בעיה, ישנה כתובת זמינה ומקצועית. אם כבר ציינו מקצועיות, נציין שמראש יש לבחור את החברה לפי רף זה, וזאת כי הוא מאגד את סך המרכיבים החשובים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות מקוריות, שווה להשקיע בהן 
אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מידי פעם מתנה מקורית ומוצלחת שתוכל להתאים לאנשים שאתם אוהבים ומעריכים?...
קרא עוד »
יול 20, 2022
כל הסיבות להשקיע בחברת סטארט אפ
ישראל נחשבת למדינת סטארט אפ. למרות גודלה הזעיר וגילה הצעיר היא עושה חיל בשוק זה, ומספר האקזיטים שלה רק...
קרא עוד »
פבר 28, 2019
אסיקס נימבוס לנוחות אופטימלית
חווית הריצה שלכם מושפעת ממספר גורמים עיקריים. הסביבה בה אתם רצים, המצב הגופני שלכם והציוד שבו אתם...
קרא עוד »
אוג 30, 2017