משאבה למרתף ביוב

משאבה למרתף ביוב

אם יש לכם מרתף בבית או בבניין ואתם צריכים מצד לרכז שם את כל הצנרת ומצד שני רוצים לוודא שגם הביוב תקין וגם יש לחץ מים שמווסת את הכול בצורה תקינה, אתם צריכים משאבה למרתף ביוב. זה מתאים לבתים פרטיים, מוסדות, ועוד, ובדרך כלל מתאים את עצמו גם אם יש בור התקנה וגם אם יש צורך להתקין משאבה שלא נכנסת בתוך המים.

משאבה למרתף ביוב

איזה משאבות קיימות

כאמור משאבה למרתף ביוב צריכה להתאים את עצמה למבנה ההנדסי והאדריכלי של המבנה. אם יש בור או אין בור, אם צריך שיפוץ, אם צריך משאבות טבולות או צפות, כל זה אמור להיקבע על בסיס האפשרויות הקיימות בבניין. זה יכול להיות משהו בקנה מידה ביתי ויכול להיות משהו תעשייתי. לכל אחת מהמשאבות המוזכרות יש גרסה כזו וגרסה כזו. האפשרויות לרוב, בין אם יש אין בור, זה משאבה טבולה שנכנסת לתוך הביוב או המים, או משאבה שיוצאת החוצה, ותלויה בחוץ. היום משאבות עובדות בצורה משוכללת עם חיישנים שמפעילים אותן על בסיס עצמאי רק כשיש תנודת מים. לכן, זה חוסך חשמל ומים, והרבה יותר קל לתפעל, לתחזק וגם לאתר תקלות.

משאבה למרתף ביוב

איזה שירותים יש לדרוש ממתקין המשאבה שלכם

  1. קודם כל יש לוודא כי המשאבה המיוצרת, מיובאת ו/או מותקנת אצלכם מתאימה בדיוק לתנאים שיש לכם בשטח, ושסוג המשאבה מתאים לגודל אגן המים ולצרכים שלכם, וגם למבנה.
  2. במקרים רבים של מרתפים, במקרה של ביוב של בניין שלם, מומלץ להתייעץ עם מומחה, שסביר להניח ימליץ לכם על משאבה טבולה לביוב. חשוב גם שיתאים את המשאבה הישנה, אם יש לכם כזו, לצרכים החדשים שלכם. חשוב שיתאים גבהים ולחצי מים, יש צורך.

טיפים נוספים: בדרך כלל בבתים פרטיים יש כיום מצלמות וחיישנים שמפעילים בצורה מדויקת וחסכונית. לרוב משאבות לבתים הן בקוטר של 2 צול, אבל כאמור, על בעל המקצוע להתאים את המשאבה לצורך שלכם. משאבה למרתף ביוב הן עבודה מקצועית בלבד! חשוב מאד שבעל המקצוע שאתם עובדים איתו יהיה מורשה, מנוסה ובעל המלצות. לכו לראות עבודות אחרות שלו, ובקשו המלצות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גלגלת האטה לדלת – כיצד היא פועלת
תאונות הקשורות לדלתות לצעירנו עלולות לקרות פעמים רבות. מקרים בהם דלת מוחצת אצבעות הינם מקרים שקורים...
קרא עוד »
יול 09, 2017
ברק בר-לב: דירות למכירה בצפון תל אביב 
דירה בצפון תל אביב היא השקעה טובה ללא כל עוררין, לדברי ברק בר-לב,  מכיוון שהיא מציעה תעריפי שכירות...
קרא עוד »
ספט 26, 2022
מהו cloud migration ומדוע זה חשוב?
כל עסק חייב להבטיח כי הוא יוכל להתמודד עם התחרות בצורה הטובה ביותר שיש. תחרות היא הדבר משפר את יעילות...
קרא עוד »
אוג 25, 2018