חלונות ממוגנים

חלונות ממוגנים

ישראל היא אחת המדינות הקטנות אך הסוערות ביותר בעולם. כמה קטנה, ככה יש בה צרות. אנשים רבים בעלי פרופיל גבוה נמצאים באיום מתמיד, מסיבות דתיות, ביטחוניות, צבאיות, לאומיות וגם פליליות. רבים הם המאויימים, ולכן חלונות ממוגנים מתאימים כדי להציל את החיים שלהם. אם אתם רוצים לשמור על היקרים לכם, מסיבות אשר מוזכרות לעיל, חלונות ממוגנים זה מה שאתם צריכים.

חלונות ממוגנים

חלונות ממוגנים – בעבור מי ומי זקוק לסוג כזה של מיגון ומדוע

חלונות ממוגנים מתאימים לשני סוגי מצבים. המצב הראשון הוא מצד תנועתי, קרי חלונות ממוגנים לרכבים. רכבים שנוסעים בהם אנשים חשובים: אנשי דת, פוליטיקאים כמו ראש הממשלה, חברי כנסת, שרים, נשיא המדינה, ראשי ערים, אנשי צבא, דיפלומטיה, סגל א' או אורחים חשובים מחוץ לארץ צריכים, לצערנו, לנסוע עם חלונות ממוגנים. לא חסרים מטורפים שירצו לחסל מישהו מטעמי דת או לאום, וגם אנשי עסקים נמצאים על הכוונת. כולנו זוכרים את רצח שר בממשלה של קולומביה על ידי הטרוריסט פבלו אסקובר, ובישראל נרצח ראש הממשלה רבין ושר זאבי בגלל מיגון לקוי. האפשרות השנייה היא מיגון נייח, קרי לבתים או מבנים בעלי סיכון גבוה: מגורים בשטחים, מבני ממשלה, צבא ועוד.

חלונות ממוגנים – מדוע זה חשוב ומה זה יכול לעשות

חלונות ממוגנים חשובים כי הם מצילים חיים, נקודה. אם יורים בנשק רגיל או אוטומטי קליעים וכדורים, לא משנה מה המהירות, העוצמה והחוזק של הזכוכית, מצופה ומעובה, מחוסמת ומרובת שכבות, הכדורים לא חודרים לצד השני. לכן, זה חשוב מאד כדי להגן על החיים של אותם אנשים המוזכרים לעיל, והם רבים, אולי רבים מדי בהקשר של מדינה קטנה כמו ישראל.

חלונות ממוגנים – מה צריך לקחת בחשבון לפני שקונים ומתקינים חלונות ממוגנים

בבחירתם חלונות ממוגנים, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ברמה גבוהה, שיודעת לבחור, להתקין ולדאוג לתחזוקה של חלונות אלו. בסוף, מדובר בחיים של אותו אדם שסומך על החלונות ולכן חשוב מאד שזה יהיה באיכות גבוהה, על פי תקנים להלן: תקנים אמריקנים (NIJ 010108) אירופאיים (EN – 1522, EN-1063) ונאט"ו (EN-4569).

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תבחרו חול לחתול שלכם
החול לחתול הוא נחוץ מאוד ואי אפשר לוותר עליו. כמו שאר האביזרים והפריטים שהחתול שלכם יזדקק לו במהלך...
קרא עוד »
אוק 19, 2021
בלוג אופנה לאנשי עסקים מאת אושרת אורן
רושם ראשוני הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש ועל כך אין מחלוקת. ישנם מחקרים רבים שנעשו אשר הצביעו על...
קרא עוד »
מרץ 10, 2018
הר הביטוח והביטוחים בישראל
מעבר למצב הביטחוני המשתנה לעיתים, הרי שבסופו של דבר החיים בישראל בטוחים למדי. לא רק שהם בטוחים, הם גם...
קרא עוד »
ספט 21, 2021