החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

נכנסתם לדירה חדשה וקיבלתם דלת מהקבלן. הדבר הראשון שעליכם לעשות רגע לפני שאתם נכנסים לדירה ונהנים הוא לבצע החלפת צילינדר בדלת. מדוע? מכיוון שכך תוודאו שלאף אחד מבעלי המקצוע שעבדו בבניין אין במקרה מפתח של הבית שלכם. אתם בודאי שואלים איך זה יכול להיות לאור העובדה שקיבלתם את כל המפתחות לצילינדר שבדלת?…ובכן, יש סיכוי שביצעו לכם שכפול מפתחות פיראטי ללא ידיעתכם….

החלפת צילינדר

איך אדע אחרי שביצעתי החלפת צילינדר שאני בטוח?

ובכן, מאוד תלוי לאיזה צילינדר החלפתם. אם החלפתם לצילינדר של חברת אווה הסיכוי שיפרצו לכם את הבית נמוך הרבה יותר עד אפסי לעומת כל צילינדר אחר בשוק הישראלי. מדוע? מכיוון שהטכנולוגיה שבה מיוצרים הצילינדרים האוסטרים הטובים בעולם שונה והרבה יותר קשה לפריצה שקטה. בנוסף, אווה היא החברה היחידה בישראל שמפעילה מדיניות שכפולים בדומה למודל האירופי – שכפול מפתחות רק במשרדי החברה.

למה החלפת צילינדר על מודל שכפול אירופי תשמור עלי?

מכיוון שאחת הבעיות המרכזיות בישראל היא נושא סחר בגלמי המפתחות. הגלם הוא אותו "מפתח חלק"  שעליו מטביע המנעולן את ה קוד של המפתח שלך ובכך בעצם מבצע לך "שכפול מפתחות". מרבית המפתחות בישראל נקראים בצורה פשוטה ולעבריין אין בעיה להשיג גלם עליו הוא יטביע את הקוד של המפתח שלך. לכן, רמת הביטחון של אווה גבוהה הרבה יותר.

ניתן לבצע החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת פלדלת או החלפת צילינדר בדלת עץ. בכל מקרה, אתה בטוח הרבה יותר….

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם כל אחת יכולה להיות קוסמטיקאית?
נשות המקצוע העוסקות כקוסמטיקאיות מספרות כי הן עוסקות בתחום האסתטיקה והטיפול והשילוב בין שני התחומים...
קרא עוד »
יול 25, 2021
תיירות נבונה – משווים מלונות אונליין
לפני שאתם יוצאים לחופשה הקרובה שלכם, תחשבו פעמיים ותשאלו את עצמכם שאלה פשוטה – האם אתם משווים בין...
קרא עוד »
יונ 19, 2022
טיפים לבחירת חברה להשקעות בנדל"ן
שוק הנדל"ן בארץ כבר מזמן הוכתר בתור מניה בטוחה, זאת כמובן במידה ואנו מעוניינים להשקיע את הכסף שלנו...
קרא עוד »
ספט 10, 2015