החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

אתם יושבים בסלון ופתאום שומעים רעש מוזר מכיוון הדלת. מעין שקשוק לא ברור, כאילו מישהו מנסה לפתוח את המנעול ועובד עליו שיפתח…..זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים לקוות שהייתם חכמים מספיק להתקין צילינדר של אווה בדלת, ולא של שאר החברות הידועות בישראל…..

אם לא עשיתם החלפת צילינדר לאווה, רוב הסיכויים שבעוד זמן קצר יופיע לכם "חבר "בסלון, אחרי שפרץ בקלות את הצילינדר שלכם, ככל הנראה עם מכשיר שקנה באינטרט ועלה לו לא יותר מכמה עשרות דולרים.

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר לאווה היא עניין של ביטחון ובטיחות

חברת אווה היא חברה אוסטרית ותיקה שנכון להיום מציעה את הפתרון האולטימטיבי אל מול כלי הפריצה הנפוצים של הגנבים בישראל. בזמן שעל הצילינדרים של החברות היותר מוכרות הגנבים מתגברים היום בקלות, אם גנב יפגוש בצילינדר של אווה (מה שכבר קרה לכמה מלקוחותינו) הוא ככל הנראה או יוותר מראש או ינסה ויתייאש צ'יק צ'ק. למה זה כך? כי הצילינדרים של אווה מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית והרבה יותר מתקדמת משאר הצילינדרים בישראל, והחלפת צילינדר לאווה מבטיחה לכם עמידות בפני כלי הפריצה שפורצים את כל השאר.

מבנה מודולארי מבטיח הגנה גם מפני פריצה באמצעות ג'אבקה

אם יש לכם דלת מעץ או אלומיניום, דעו שאם אין לכם אווה מאוד קל לשבור לכם את הצילינדר באמצעות ג'אבקה וכך לפרוץ לכם הביתה. הצילינדרים של אווה הם מודולריים ולכן יש להם מוט מפלדה מחוזקת שמגן על הצילינדר מפי שבירה בשיטה הזאת.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לאנגלית
השפה האנגלית הינה שפה מאוד פופולארית ועל כן עושים בה שימוש נרחב ברחבי העולם. אי לכך, לא חסרות...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
נדלן מניב בישראל
היום ישנה התעניינות הולכת וגוברת בתחום של נדלן מניב בישראל, מאחר ואנשים רבים מתחילים להבין ולהפנים...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
ג'נרל טרייד – שלושה מדדים בשוק האמריקאי שצריך להכיר
בבואכם לסחור בבורסה האמריקאית, אנחנו בג'נרל טרייד חושבים שחשוב שתכירו שלושה מדדים  שיכוונו  אתכם ...
קרא עוד »
מאי 18, 2016