איך מוכרים תכולת דירה ומקבלים מקסימום כסף במינימום טירחה

כאשר אנו מעוניינים למכור את תכולת הדירה, בין אם זו דירה שקיבלנו בירושה ובין אם זוהי תכולת הדירה בה אנו גרים, עומדות בפנינו מספר אפשרויות. כיום, באמצעות לוח מודעות דיגיטלי באינטרנט ניתן לפרסם את החפצים שאנו מעוניינים למכור ולהמתין לפניות מצד לקוחות פוטנציאליים. אפשרות נוספת היא לתלות על גבי לוחות המודעות בעיר מודעה על מכירה כללית של תכולת הדירה וכל מי שמעוניין יגיע לבית כדי לבחון האם יש חפצים שברצונו לקנות. הדרך השלישית – הנוחה, המהירה והיעילה ביותר – היא לפנות לחברת קניית תכולת דירות וליהנות משירות יעיל ואמין.

כל הדרכים למכירת תכולת הדירה

יש סיבות שונות מדוע נרצה למכור את תכולת דירתנו. לדוגמה, אם קיבלנו דירה בירושה מההורים או מקרוב משפחה, הרי אין לנו צורך בתכולה ואנו מעוניינים לעשות שימוש בנכס, כמו השכרת הדירה, מכירה של הבית או שברצוננו לעבור לגור בדירה. במקרה זה עלינו לדאוג לפינוי כללי של תכולת הדירה והדרך הנוחה והיעילה ביותר היא לפנות לחברת פינוי תכולת דירה. החברה שולחת צוות מקצועי, מציבה מכולה ברחוב ביום הפינוי, מבצעת מיון מהיר של כל הפריטים, ומפנה את הנכס במהירות וביעילות. בסיום הפינוי מפנים את המכולה עם כל הפסולת והחפצים, כאשר חפצים במצב תקין החברה מוכרת לחנויות יד שנייה, וחלק מהפריטים היא תורמת לעמותות לנזקקים.

תמורת פינוי תכולת הדירה על ידי חברה מקצועית יש לשלם, אלא אם החברה מציעה שירותי פינוי בחינם תמורת התכולה. נציג מטעם חברת הפינוי יגיע לדירה על מנת לבדוק האם יש כדאיות כלכלית בפינוי בחינם, ובהתאם לכך נוכל לחתום על חוזה עבודה מסודר. מכירת תכולת הדירה לחברת פינוי מקצועית ואמינה היא הדרך הנוחה והבטוחה ביותר. החברה מתחייבת לפינוי תכולת הדירה כאשר את הפסולת היא מפנה לאתרי אשפה מורשים, כמתחייב בחוק, ואנו זוכים לדירה נקייה ללא תכולה, ונוכל לעשות בה כל שימוש, כמו מגורים, או לחלופין למכור או להשכיר את הנכס.

האם אתה מתאים להיות בעל עסק

כאמור, ניתן למכור תכולת דירה גם באמצעות פרסום הפריטים השונים באתרים רלוונטיים כמו יד 2, אגורה או בדפים ייעודיים בפייסבוק. עם זאת, כדי למכור את תכולת הדירה עלינו לצלם את הפריטים השונים, לקבוע מחיר עבור כל פריט, לפרסם את החפצים בלוח המודעות הדיגיטלי, לעקוב אחרי מיילים ולענות לטלפונים רבים, ולנהל מו"מ עם לקוחות פוטנציאליים רבים. לרוב, לא נצליח למכור את כל הפריטים ולכן יהיה עלינו לפנות חלק מהחפצים, באמצעות חברת פינוי או באופן עצמי.

אפשר כמובן גם למכור את תכולת הדירה גם בעזרת פרסום מודעות בסגנון גראז' סייל, דרך מקובלת בארה"ב למכור את החפצים השונים לכל המרבה במחיר. בדרך זו עלינו לדאוג לתצוגה של כל הפריטים בנכס שאנו מעוניינים למכור, להדביק מדבקות עם מחיר על כל פריט ופריט, ואין אנו יודעים אם יגיעו אנשים ליום המכירה, ובנוסף עלינו לנהל מו"מ עם אנשים שונים עבור כל פריט ופריט.

לכן, הדרך היעילה והמהירה ביותר למכירת תכולת דירה היא לפנות לחברת פינוי שמציע לקנות תכולת דירה תמורת פינוי דירה. לעתים, החברה תציע מעבר לפינוי התכולה גם שירותים נלווים כמו ניקיון יסודי של הנכס, שיפוצים קלים כמו צביעה מחדש והדברה.

לסיכום, מכירת תכולת הדירה אינה משימה של מה בכך ויש להשקיע בכך זמן, אנרגיה ומחשבה.כדי ליהנות מפינוי מהיר ללא בזבוז זמן מיותר, רצוי לפנות לחברת פינוי תכולת דירות וליהנות משירות יעיל וחסכוני, ומתמורה מלאה לשווי התכולה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרשר סטור: פתרונות ניקוי בקיטור
ניקיון זה נושא חשוב מאוד. למעשה אחד הדברים העיקריים שמבדלים בין בני אדם וחיות ומגדירים מהי אנושיות...
קרא עוד »
מאי 09, 2018
8 דרכים להפוך את העסק שלך לבטיחותי יותר
כל עסק היום חייב לשמור על עצמו, גם כדי שהלקוחות יהיו בטוחים יותר וירצו לחזור לעסק שלכם וגם כדי להימנע...
קרא עוד »
ספט 17, 2019
הצעות עבודה באילת – כדאי להכיר
אילת היא עיר אליה עוברים צעירים רבים מדי שנה, זאת במטרה לחוות את העיר המדהימה הזו, להנות מהים ומשלל...
קרא עוד »
ינו 30, 2016