חברת שיפוצים – חברה או קבלן?

חברת שיפוצים

אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים את עצמם כשהם מחפשים אנשי מקצוע בתחומים שונים, בין אם מדובר בעורכי דין, רואי חשבון או בעלי מקצוע לבית, האם עדיף להם להזמין בעל מקצוע שעובד לבד או חברה, פירמה, שמעסיקה צוות עובדים בגודל מסוים.

אנחנו יכולים למצוא שאלה זו גם בהקשר של תחום השיפוצים. לצד קבלני שיפוצים שאנחנו מכירים, אפשר למצוא לא מעט חברות שיפוצים שמבצעות עבודות שונות, בין אם במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי.

חברות אלו מעסיקות קבלני שיפוצים, עוזרים, וכן בעלי מקצוע בתחומים שונים, למשל אינסטלציה, חשמל, מיזוג, איטום ובידוד ועוד. לעיתים מדובר בחברות גדולות שיש להן צוותים רחבים אשר יכולים לבצע את כל סוגי העבודה הנדרשים, ולעיתים מדובר בחברות קטנות שמציעות עבודות שיפוץ מסוג מסוים.

אז מה עדיף לנו לבחור, קבלן שיפוצים מורשה או חברת שיפוצים? התשובה היא מאוד מורכבת מאחר והיא תלויה בסוג השיפוץ שאנחנו מבקשים לערוך ובתקציב שעומד לרשותנו. אם אנחנו מעוניינים לבצע עבודת שיפוץ מקיפה, רחבה, בין אם זה במבנה בודד או בניין, אז עדיף לנו לשכור חברת שיפוצים שתהיה אחראית על הכל. כך אנחנו יכולים להיות רגועים ולא צריכים לטפל בהזמנת אנשי מקצוע וכדומה.

חברת שיפוצים

אם אנחנו מעוניינים בשיפוץ קל, עבודה פשוטה, בניית קיר, הריסת קיר, צביעה או דברים אלמנטריים אחרים, אנחנו בהחלט יכולים להשתמש בבעלי מקצוע שעובדים לבד או לפחות מעסיקים פועל. סביר להניח שהעלויות יהיו הרבה יותר נמוכות (שכן אותו בעל מקצוע לא צריך לשלם משכורות לעובדים נוספים) וכן זמן העבודה הוא קצר מאוד ולכן אין צורך בכמות גדולה של אנשי מקצוע.

חשוב לומר, הרבה מאוד חברות שיפוצים יכולות לספק לנו את כל השירותים שאנחנו צריכים. זה יכול לחסוך לנו זמן אך גם עלויות, מאחר ומדובר במחיר אחד לכל העבודה. מה שכן, זה אומר שכל התהליך נמצא בידיים של קבוצה אחת ואנחנו תלויים בה. לכן חשוב שנבחר חברה מקצועית שאנחנו יכולים לסמוך עליה ואנחנו מוכנים להפקיד בידה את מלאכת השיפוץ של המבנה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות בהפקה של סרטי תדמית לבתי עסק
כשפותחים עסק עולים כל העת מחשבות כיצד נצליח למנף אותו ואיך נגרום לעסק להצליח ולראות ממנו תנובה כמה...
קרא עוד »
נוב 25, 2017
3 רעיונות להזמנת מקום לאירוע חברה
אם אתם רוצים לארגן אירוע חברה תוך שאתם מעוניינים לצאת מהמסגרות המגבילות של מקום העבודה שלכם, חשוב...
קרא עוד »
דצמ 22, 2017
במה חשוב להתמקד בתהליך ייעוץ עסקי לחברות?
כשאנחנו מזמינים שירות ייעוץ עסקי לחברות, אזי שאנחנו צריכים לדעת במה להתמקד. אנחנו צריכים לדעת באילו...
קרא עוד »
אוק 19, 2020