השקעות נדל"ן בארה"ב – המדריך למתחילים

החלום הישראלי - בית עם גינה

ארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא ללא ספק המקום האטרקטיבי ביותר גם מבחינת השקעות  בנדל"ן. זאת בזכות עליות המחירים ההדרגתיות המאפיינות את השוק ואינספור המציאות שרק ממתינות שתשקיעו בהן ותקטפו את הפירות, בדולרים כמובן. בשורות הקרובות תקבלו את כל המידע אודות השקעות נדל"ן בארה"ב- תלמדו אודות האפשרויות השונות וכיצד עושים זאת בפועל. מוכנים? יצאנו לדרך.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

האם גם אתם מעוניינים להתפנות בראש שקט לכל עיסוקי הפנאי והמשפחה שלכם ע"י הכנסה פסיבית קבועה מידי חודש? ובכן, השקעות בנדל"ן בארה"ב יהפכו זאת לאפשרי.

השקעות אלו מאופיינות במחירי רכישה נמוכים ביחס לישראל, כך שניתן לרכוש דירות ובתים פרטיים בעלות של 50 עד 70 אלף דולר. גם הריביות עבור משכנתאות נמוכות באופן ניכר (למשל, 4% בריבית קבועה), מה שהופך את הביקוש לדירות לטובת השכרה או מסחר למתמיד. למעשה, מרגע שתרכשו את המבנה תוכלו להשכיר אותו וליהנות מתשואה קבועה לאורך זמן, לעיתים אף בגובה של 15% (!!!) ובסופו של דבר למכור ברווח גדול, שכן עליית המחירים של נכסי הנדל"ן בארה"ב נמצאת תמיד בעלייה מתמדת.  יריב גולן, מומחה להשקעות נדל"ן בארה"ב, ממליץ באתר שלו על אזורים מסוימים להשקעה – כדאי להתחיל משם.

איזה סוג של נכס תוכלו לרכוש?

ישנם מספר סוגים של נדל"ן הניתנים לרכישה בארה"ב :

  • בתים פרטיים צמודי קרקע – רובם בנויים בשיטת הבנייה הקלה ומצויים בפרברים.
  • בתים בקומפלקס דירות – לצרכי השקעה מתאימות דירות מגורים הממוקמות במרכזי הערים הגדולות.
  • נדל"ן לצרכי עסקים – אלו הן חנויות, מפעלים ובתי עסק שונים אותם ניתן להשכיר לכל המעוניין אך לא למגורים.

חשוב לציין כי בתים פרטיים "עומדים בפני עצמם" ואינם קשורים לחברות ניהול מבנים כפי שנהוג בארצות הברית בקומפלקסי מגורים וכמו כן, הם עשויים להניב תשואה גבוהה מאוד בעת מכירתם. אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן בארה"ב שבאמת יפיקו תשואה מקסימלית, אין ספק כי זוהי האפשרות המומלצת עבורכם. למידע והשערה נוספת בתחום, היכנסו לבלוג של יריב גולן באתר blogspot.

באילו עלויות תהיו מחוייבים על הנדל"ן בארה"ב?

ובכן, בדיוק כמו במדינת ישראל, גם בארה"ב ישנם חובות שיש לשלם על הנכס כגון ארנונה, וועד בית ובמידה והדירה ממושכנת, יש לשלם גם ביטוח מבנה בתור חובה, אך בכל מקרה הדבר מומלץ על מנת לזכות בראש שקט לגבי התהליך. חשוב גם להדגיש כי בניגוד לישראל, בארה"ב ישנה חובת דיווח לרשויות המס על הכנסה מדירות שכורות ועל כן חלק מדמי השכירות שתקבלו יופנה לטובת תשלומי מס הכנסה.

נדל"ן בארה"ב- איך משקיעים בפועל?

להשקעה בנדל"ן במדינה מרוחקת כמו ארצות הברית מספר חסרונות. ראשית כל, לא ניתן "לקפוץ" ולראות נכסים טרם רכישתם מפאת עלויות הביקור הגבוהות. שנית, בניגוד לישראל הקטנה, קשה מאוד לחזות איזה אזור אטרקטיבי מבחינה נדל"נית על שלל האפשרויות השונות. מסיבה זו כל מי שמחפש אחר השקעות נדל"ן בארה"ב, כדאי שיפנה אל חברה המתמחה בתחום ומסוגלת לקשר ביניכם לבין הדירה המתאימה ביותר שעונה על כל ציפיות התשואה ותזרימי המזומנים להם אתם זקוקים מדי חודש. החברה שתנהל את הרכישה מתחייבת להקפיד על כל הפרטים, כך שהדירה תועבר לבעלותכם במצב טוב, תעבור שיפוץ מקדים כהכנה להשכרתה, ותתחיל להניב את התשואה המצופה בתוך זמן קצר ביותר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו סיום הליך פלילי ללא הרשעה
ישנם מקרים שבהם הליכים פליליים מסתיימים בכך שבית המשפט קובע במעמד גזר הדין כי אין הרשעה. מדובר על...
קרא עוד »
אוג 14, 2018
צילומי תדמית לעסקים – יכולים להקפיץ אותם קדימה
באמצעות צילומי תדמית לעסקים ניתן להפוך כל עסק להרבה יותר מוצלח ולהזרים אליו לקוחות חדשים. הסיבה לכך...
קרא עוד »
יול 18, 2021
איפה צריך להתקין מעצור חניה?
מעצור חניה הינו כלי שימושי ויעיל ביותר עבור כל בעל רכב שיש לו חניה צמודה למדרכה. לא תמיד אנחנו שמים לב...
קרא עוד »
ינו 16, 2022