עו"ד מקרקעין ונדל"ן

ייעוץ זוגי

עסקאות נדל"ן הינן עניין מורכב שלפניו יש לבדוק מספר רב של פרטים ולקרוא המון בין השורות. בדיקות כמו נסח טאבו, היתרים, ידיעת החוקים בנושאי המקרקעין באיזורים מסוימים הינם בגדר חובה כאשר אנו ניגשים לברר על עסקאות מקרקעין. הרי לא פעם שמענו על קרקע שנרכשה במסווה למטרת מגורים אך בפועל מאושרת אך ורק לפעילות חקלאית וזה רק קצה המזלג. במשרד עו"ד נדלר אלישר ושות' ידאגו ללוות אותך מהשלבים הראשוניים ביותר של העסקה ועד לחתימה ותהליך העברת הנכס על שמכם.

ליווי פרויקטים

פרויקטים חדשים כמו בניינים חדשים אשר נבנים על ידי קבלן חייבים בליווי צמוד של משרד עורכי דין. ממש כמו שלכל פרויקט שכזה ישנו בנק מלווה שאחראי על הערבויות ועל כל הצד הפיננסי, כל פרויקט שכזה חייב להצטייד במשרד עורכי דין שילווה את הפרויקט. אותו משרד עורכי דין יעסוק בכל היתרי הבנייה הקשורים למבנה, בין אם מדובר בניוד זכויות בנייה ובין אם מדובר באישורים אחרים כמו תמ"א למשל וכדומה. במקביל אותו משרד עורכי דין אחראי גם לטפל בכל ההתקשרות החוזיות של הקבלן המבצע עם רוכשי הדירות, ובמקביל לעריכת החוזים וחתימתם אחראי המשרד גם על המשאים ומתנים.

שירותי ייעוץ

במסגרת הניסיון שצברנו במרוצת השנים במשרד עורכי דין נדלר אלישר ושות', אנו לא רק מלווים פרויקטים שונים של בנייה, אלא גם מלווים יזמים וקבלנים עוד בשלב קבלת ההחלטות. כלומר, במידה ויזם מסוים מעוניין לרכוש קרקע ועליה להקים פרויקט מגורים מסוים או קבלן מעוניין לקחת על עצמו פרויקט של תמ"א 38 בבניין מסוים, ישנם פרטים רבים שיש לבדוק בטרם ביצוע העסקה. כחלק משירותי הייעוץ שאנו מעניקים ללקוחות שלנו אנחנו גם מסייעים להם בקבלת החלטות לאחר שבדקנו את כל הפרטים סביב העסקה, כולל הגבלות על הרשות העירונית, הגבלות על הקרקע עצמה, ניוד זכויות בנייה וכדומה, מביאים את כל הנתונים לידי הלקוח ומאפשרים לו לקבל תמונה מלאה של הפרויקט מצד המשפטי של הדבר. באמצעות אותה תמונה שכוללת את כל הנתונים העכשוויים והעתידיים של הפרויקט יוכל הלקוח לקבל החלטה לגבי הכדאיות של הפרויקט.

 

עסקאות שוטפות

אנחנו במשרד עורכי דין נדלר אלישר ושות' מתעסקים גם בעסקאות מכר של נדל"ן פרטי ומסחרי ודואגים לכל הפרטים החל מעריכת החוזה, בדיקת כל הנתונים וההגבלות על הנכס ועד העברה בטאבו של הנכס על שמכם. אז בפעם הבאה שאת זקוקים לעו"ד מקרקעין ונדל"ן, אנחנו הכתובת בשבילך.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכישת נכס
קונים נכס או בדרך לשם? כדאי שתעשו את הבחירה הנכונה באשר לעורך הדין שיגשר לכם על הפרטים השונים בקניית...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021
כל מה שרציתם לדעת על ריצוף פורצלן
שיפוץ הבית שלנו הוא מאורע מרגש ומלחיץ כאחד. אין דבר משמח יותר מאשר לבחור את המטבח, חדר האמבטיה, חיפוי...
קרא עוד »
יול 14, 2021
הלבנת שיניים ZOOM לתוצאות מדהימות בטיפול אחד
מדוע כל כך הרבה ישראלים רודפים אחר המראה היפה ביותר? מדוע כל כך אכפת לנו מהמראה שלנו ואין זה משנה אם...
קרא עוד »
יול 10, 2018