לוח סילוקין משכנתא בריבית פריים

רואה חשבון בתל אביב

משכנתא הינה סוג של הלוואה אשר אנשים שמעוניינים לרכוש דירה ראשונה או שנייה, יכולים להיעזר בה. לרוב, בדירה ראשונה התנאים לקבלת משכנתא יהיו תנאים אטרקטיביים יותר מהתנאים לקבלת משכנתא עבור רכישת דירה שנייה. אם אתם עומדים לפני רכישת דירה ראשונה והתחלתם לברר על מסלולי המשכנתאות השונים, חשוב שתכירו את אחד המסלולים אשר נחשב כמסלול אטרקטיבי ביותר בתחום המשכנתאות: משכנתא בריבית פריים. למידע נוסף על ריבית משכנתא או לוח סילוקין משכנתא >>

מהי משכנתא בריבית פריים?

מסלול הפריים בתחום המשכנתאות נחשב כמסלול מבוקש מאוד בזמן של ריבית נמוכה במשק. מסלול זה יתבסס על ריבית בנק ישראל בתוספת מרווח של 1.5% שמהווה את הריבית של הפריים עצמה, עם מינוס של מרווח מסוים. במסלול הפריים הקרן איננה צמודה למדד המחירים לצרכן ואפשר לפרוע את המשכנתא בכל עת ללא קנסות. במידה ואתם חושבים ברצינות על מסלול הפריים, חשוב שתיקחו בחשבון את העובדה שהריבית מעודכנת פעם בחודש על ידי הבנק ולכן, בתקופות של שינויים מהותיים, כגון: תקופות שבהם האינפלציה עולה, סכום ההחזר החודשי של המשכנתא שלכם גם יעלה באופן חד בהתאם לכך. בנוסף לכך, כיום לא ניתן לקחת יותר משליש מסכום המשכנתא בריבית פריים.

לוחות סילוקין במסלול הפריים

במסלול הפריים ניתן להשתמש במספר לוחות סילוקין: לוקח סילוקין גרייס חלקי, לוח סילוקין שפיצר, לוח סילוקין קרן שווה, לוח סילוקין בלון ולוח סילוקין גרייס מלא. לנטילת משכנתא בריבית פריים בלוח סילוקין לא מעט יתרונות. היתרונות שלה גובלים בעובדות שסכום ההחזר החודשי לרוב יהיה סכום קבוע ללא עליות חדות מדי, קרן המשכנתא איננה צמודה לשום מדד, במידה ומעוניינים לפרוע את הלוואת המשכנתא אין עמלת פירעון וכן לא מקבלים קנסות כלשהם, הבנקים למשכנתאות נותנים מרווח פוחת על הלוואות מעין אלו. החיסרון היחיד במשכנתא במסלול הפרים בבחירת לוח סילוקין כלשהו הוא שגובה ההחזר החודשי עדיין יכול להשתנות בהתאם לגובה הריבית מדי חודש. במידה ואתה חושב על בחירת לוח סילוקין במסלול משכנתא פריים, כדאי שתתייעץ עם מומחה בתחום אשר מכיר את כל מסלולי המשכנתאות ואת המסלול המדובר בפרט, אשר יוכל לייעץ לך בכל הנוגע למסלול הזה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שעונים אונליין
אפילו בעידן שלכולנו יש טלפונים חכמים שבהם כמובן ניתן תמיד לדעת מה השעה, אנשים רבים בוחרים לענוד...
קרא עוד »
נוב 09, 2022
מראות מעוצבות – לשדרג את חדרי הבית בזול
רבים מעוניינים לשדרג את מראה ביתם אך משהים תהליך זה משום ההוצאה הגדולה הכרוכה בו. מאמר זה נכתב על מנת...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
חמש המסעדות הטובות בירושלים
ירושלים היא עיר בעייתית מהרבה בחינות – פוליטית, בטחונית, חברתית ומה לא, אבל דווקא בתחום האוכל היא אחת...
קרא עוד »
אוק 13, 2016