היתרונות של דיור מוגן יוקרתי

פנסיה לעת זקנה

בשנות התשעים, הגיע לעולמנו מושג חדש, דיור מוגן. מושג זה החליף במובן מסוים את המושג והנושא של בתי אבות, שאומנם עדיין קיימים בצורות שונות, אך כיום כשמדובר על דיור לאנשים מבוגרים, זוגות ואנשים בודדים שאינם מעוניינים לחיות לבדם, אז אנחנו מדברים על דיור מוגן.

עם הזמן, כל הרעיון של דיור מוגן התפתח ונוצרו כמין דרגות של אחוזות ובניינים של דיור מוגן. מאחר ועם השנים הביקוש עלה, גם הדרישות עלו, ונוצרה תחרות בין המקומות השונים, מה להציע לדיירים הפוטנציאליים, על מנת שיבואו לגור אצלנו, כך נוצר דיור מוגן יוקרתי. מדובר במתחמי דיור, שכל מי שרוכש בהן דירות, נהנה מחוויה מיוחדת, עם מגוון אטרקציות והכל באותו מתחם. כבר לא היה כאן רק עניין של לא לחיות בבדידות אלא עניין של איכות חיים ברמה גבוהה.

דיור מוגן יוקרתי – מה זה אומר

הרעיון של דיור מוגן הוא די פשוט, זוגות או אנשים בודדים, מעל גיל מסוים, יכולים לשכור דירה במתחם דיור, בו מלבד דירה הם מקבלים גם מגוון שירותים. החל ממכון כושר ובריכה, חוגים, ערבי תרבות, שירותי בריאות, שירותי ניקיון, שירותי אבטחה ועוד.

דיור מוגן יוקרתי לקח את הנושא כמה צעדים קדימה, ומעניק לדיירים בו, מגוון אירועים והפעלות רב יותר מהרגיל, זה כולל גם נסיעות משותפות לחו"ל לעיתים, כמו כן דירות ברמה גבוהה בדרך כלל עם נוף מרהיב, גינות גדולות, שירותים ברמה גבוהה יותר, וישנם מקומות שאפילו יש ועדת קבלה מסוימת, כלומר לא מקבלים למקום כל אחד שרוצה להתקבל. כתוצאה משלל הדברים שהמקום מציע  יש לפעמים רשימת המתנה מאוד ארוכה.

למה עדיף לנו לבחור דיור מוגן יוקרתי

לפני שנסביר את היתרונות של דיור מוגן יוקרתי, נסביר למה מוטב לנו בכלל ללכת לדיור מוגן.

ראשית, במסגרת דיור מוגן, אנחנו לא נהיה לבד. נהיה עם אנשים בגיל שלנו, נרחיב את מעגל החברים שלנו, לא נצטרך להתמודד עם בדידות ותחושת הלבד ששוררת בחוץ.

שנית, במסגרת דיור מוגן, נקבל את כל השירותים שאנחנו צריכים פלוס אינספור הפעלות ואירועים שונים. נמלא את חיינו בפעילויות שונות, חלקן כאלה שמעולם לא חשבנו לעשות וסביר להניח שלא היינו עושים אלמלא היינו נכנסים לדיור מוגן.

כעת ליתרונות של דיור מוגן יוקרתי:

א.דיור מוגן יוקרתי הוא מקום הרבה יותר איכותי מדיור מוגן רגיל. עצם העובדה שהמקום מציג את עצמו כיוקרתי, כבר מניח עליו שק של ציפיות שהוא אמור לעמוד בהן. מכאן שמה שאנחנו נקבל יהיה ברמה גבוהה יותר מאשר מקומות אחרים.

ב.סביר להניח שהאנשים שמגיעים לדיור מוגן יוקרתי, הם אנשים ברמה גבוהה, שנהנה להיות בחברתם ונוכל ליהנות איתם מיחסי שכנות טובה.

ג.אנחנו יכולים להיות בטוחים שנהנה ממגוון פעילויות, חוגים ואטרקציות ייחודיות, גם כאלה שעולות כסף רב. בדיור מוגן יוקרתי דואגים שהדיירים ירגישו מרוצים מהבחירה שלהם.

 

 

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה כדאי להשקיע בשמלת כלה?
כלות רבות מתחילות לחפש שמלת כלה עוד לפני שיש תאריך לאירוע עצמו, ואם נודה על האמת – רובנו יודעות איך...
קרא עוד »
נוב 12, 2015
מה מאפיין עיצוב משרדים בהייטק
עיצוב משרדים הייטק הפך לאחד התחומים הנחשבים ביותר בשנים האחרונות. מדובר על תחום שרק הולך ומתפתח, היות...
קרא עוד »
נוב 13, 2018
כמה עולה החלפת מנעול?
מענה של החלפת מנעול צפוי לעלות בדרך כלל באזור של מאות שקלים והמחיר המדויק יהיה תלוי בסוג המנעול...
קרא עוד »
מאי 25, 2021