למה כדאי להשקיע בצפון אנגליה

השקעה בצפון אנגליה

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מחפשים אחר השקעת נדל"ן טובה שתספק להם קנייה של נכס במחיר ריאלי, ולאחר מכן השכרת הנכס או מכירות במחירים שיחזירו להם את ההשקעה ואף יאפשרו תשואות גבוהות ורווחים מההשקעה.

בישראל כפי שרובינו יודעים לא קל לרכוש דירה , ולכן רבים שמים פעמיהם לארצות זרות  שבהן ההשקעה משתלמת ואף מציאותית יותר.

השקעה טובה בנדל"ן היא כזאת שניתן לרכוש בה דירה או בית במחיר נמוך יחסי למחירים בארץ וכאלה אשר מאפשרים קניית נכסים במקום שהמטבע בו נמצא בשפל. לאחר הקנייה יכולים המשקיעים לשפץ מעט את הנכס ולמכור אותו במחיר גבוהה יותר ואף להכפיל את רווחי ההשקעה, או להשכיר אותו לדיירים כך שכסף השכירות ישמש להחזר ההשקעה ורווחים עתידיים.

השקעה בצפון אנגליה

השקעה בצפון אנגליה

אחד היעדים שהפכו פופולאריים להשקעה הוא אנגליה כאשר המקום נחשב אטרקטיבי במיוחד למי שמחפש השקעת נדלן ממשתלת. כיום הלירה השטרלינג שהיא המטבע שבו משתמשים באנגליה והוא נחשב חלש, ולכן ניתן בצפון אנגליה לרכוש דירות במחירים של החל מ 280 אלף שקלים ומכאן להגיע אל רווחים גבוהים יותר במכירה או בהשכרה של הנכס.

רבים הישראלים שמבצעים השקעות כאלה דרך חברות השקעות באנגליה שמסייעת בכל הנוגע לבירוקרטיה ולהליכים הדרושים ברכישת נכס במקום.

כיצד אפשר לדעת שההשקעה תשתלם?

כדי להבין מה קורה באנגליה חשוב לדעת כי למרות חולשת המטבע האנגלי, החלה המדינה להקצות משאבים לפיתוח בכל הנוגע לאוכלוסייה, לתעסוקה, להשכלה גבוהה ולאיכות חיים, ולכן בתים אזורי הצפון של אנגליה הופכים למפותחים יותר וכאלה שהמגורים בהם משתלמים, אך גם מעלים את איכות החיים.

בשל כך כאשר רוכשים דירה באנגליה בחיר שנחשב זול יחסית לנדל"ן בארץ, ניתן לצפות עלייה בערך הנכס בשנים הקרובות וזאת בשל השקעה של המדינה בתשתיות, פיתוח וייצור יותר ויותר אזורים מבוקשים בצפון המדינה. בכך אתם תוכלו ליהנות מרווחים גדולים על השקעה שנחשבת לקטנה יחסית בשוק הנדל"ן.

לעוד מידע על השקעה בצפון אנגליה, הכנסו לאתר https://britania.co.il/

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואה חוץ בנקאית
חושבים על הלוואה חוץ בנקאית? רוצים לקנות נכס או בית שאהבתם מבלי שתצטרכו להיכנס לבנק עצמו? במאמר זה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
החזק שורד – מנפצים את הסטיגמה
אם עד היום אמרו לכם שהחזק שורד, אז עבדו עליכם ובגדול, כי לא משנה כמה את חזק, עדיין זה לא אומר שאתה תשרוד...
קרא עוד »
מרץ 31, 2020
איך תדעו שהגיע הזמן לקרוא ללוכד חולדות?
חולדות מהוות מטרד חמור בבית, בחצר ובגינה הציבורית. הן פוגעות בחיות מחמד ובבני אדם, עלולות להעביר...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020