זכיתם במחיר למשתכן? כך תעצבו את דירת חלומותיכם

זכיתם במחיר למשתכן? כך תעצבו את דירת חלומותיכם

לא מעט אנשים חולמים לרכוש דירה משלהם, אשר תענה על טעמם ורצונם מכל הבחינות. מחירי הדיור הגבוהים כיום, גורמים ללא מעט אנשים להתפשר על דירה יד שניה או להתגורר בשכירות בשל העובדה שאין להם סכום מספיק גבוה על מנת לרכוש את הדירה הרלוונטית להם. כיום, באמצעות הגרלות של מחיר למשתכן, גם זוגות צעירים אשר אין בידם את מלוא הסכום לרכישת דירה חדשה מקבלן במחירים המוצעים כיום, או רווקים מעל גיל 35, יכולים לרכוש דירה חדשה במחיר נמוך באופן משמעותי, במידה ויזכו באחת הגרלות של מחיר למשתכן.

הגרלת מחיר למשתכן- מה זה ובמה זוכים?

הגרלת מחיר למשתכן היא הגרלה אשר רלוונטית לזוגות צעירים או לרווקים מעל גיל 35 המעוניינים לרכוש דירה ראשונה חדשה, אך אין בידם את הסכום הרלוונטי לצורך רכישת דירה חדשה במחירים אשר היא מוצעת כיום. אותם אנשים יכולים להגיש מועמדות לכניסה להגרלה של מחיר למשתכן. אם אותם אנשים עומדים בתנאים הנדרשים להצטרפות להגרלה זו, הרי שהם יכנסו להגרלה על דירה בעיר הרלוונטית להם ובמידה ויזכו בהגרלה, תוצע להם דירה חדשה בפרויקט חדש במחיר נמוך משמעותי מהמחיר אשר דורשים על דירה זו בדרך כלל. חשוב מאוד לזכור שגם אדם שזכה במחיר למשתכן, יכול בהחלט לדון עם הקבלו בפרויקט המגורים שבו הוא זכה בדירה, על מנת לעצב את הדירה באופן בו הוא מעוניין.

כיצד תעצבו בצורה הטובה ביותר את הדירה שבה זכיתם

אם זכיתם בדירה בהגרלת מחיר למשתכן, תוכלו לברר עם הבנקים על משכנתא לזוכי מחיר למשתכן. זה הזמן להתאגד יחד עם הזוכים האחרים ולדרוש מהקבלן העומד בראש הפרויקט של דירות המגורים המגיעות לכם במחיר מופחת, בדיוק את מה שמגיע לכם. בטרם תחתמו על הסכם מכר, עליכם לבדוק מה כוללת הדירה אשר אתם עתידים לרכוש, כיצד היא עתידה להיות מעוצבת, כמה נקודות חשמל יהיו בה, איך התשתיות בדירה ועוד. מבחינת עיצוב הדירה, תוכלו לסכם עם הקבלו לעצב את הדירה שלכם באופן אחר ממה שהוא מציע בתחום עיצוב הדירה. חשוב שתזכרו שכאשר פונים לאנשי המקצוע הנכונים אשר ייצגו אתכם בתהליך זה, יש יותר כוח להצליח להשיג את מבוקשכם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אודות חברת כח אדם
כל עסק עשוי להצליח יותר או פחות בהתאם לאיכות כוח האדם שהוא מכיל. אי לכך חשוב ביותר לדעת למנף את שירות...
קרא עוד »
אוק 08, 2017
איך יודעים שצריך לנסות ייעוץ ואבחון תעסוקתי?
  [caption id="attachment_911" align="alignleft" width="296"] יש מי שיעזור וילווה אותך בדרך להצלחה[/caption] רבים מאתנו מוצאים...
קרא עוד »
פבר 05, 2017
איך בוחרים נוטריון ברמת גן?
[caption id="attachment_807" align="alignleft" width="341"] בחר בנוטריון מקצועי ומנוסה[/caption] לדעת לבחור בנוטריון שיוכל לעזור...
קרא עוד »
דצמ 13, 2016