נדלן ביוון – לא מה שחשבתם

נדל"ן ביוון

להיות בעלים של נכס נדלנ"י בארץ זה דבר אחד, אבל להיות בעלים של נכס אשר נמצא בחוץ לארץ כמו נכס נדל"ן באתונה למשל, זו כבר השקעה הרבה יותר רצינית אשר מצריכה היכרות מעמיקה עם אותה המדינה ועם התחום של הרכישה של נכס שם באופן נרחב.

אחד מן המקומות שאליו נמשכים משקיעים זרים מכל קצוות העולם הוא דווקא יוון, אשר בה המחירים של נכסים עדיין נמצא בשפל יחסית למחירים אשר היו קיימים טרום שנת 2010 כאשר הייתה זו בשיא השפל שלה. אולי יוון נראית רק בתור אי קטן ולא מתוחכם, אבל בפועל הוא ההשקעה הכי חכמה עבור מי שמחפש לרכוש דירה להשקעה, ולכן חכם תעשו אם כבר עכשיו תבדקו פרטים נוספים מקצועיים עם צוות אתר יוון החדשה המומחים בתחום.נדל"ן ביוון

קונים נכס באירופה בעלות נמוכה

העלות של דירה בארץ היא הרבה מעל מיליון שקלים ועם עלות פי שתיים מכך עבור דירה שנמצאת באזורי ביקוש גבוה. ההבדלים עבור רכישה של דירה בארץ, גם באזורים הכי פחות מבוקשים שלה עדיין הרבה יותר גבוהה מכל מה שיכולים להשקיע בקנייה של דירה ממוצעת ברחבי אירופה. גם שם כמובן ישנם הבדלים בין דירה אשר נרכשת במדינה כמו גרמניה לבין דירה ביוון, וכאשר רוצים לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל ולממש את הכסף אשר נחסך בצד, בהחלט ניתן לחשוב על מדינה כמו יוון בתור השקעה רלבנטית, בה העלות של דירה מרווחת וגדולה אינה מצריכה סכום השקעה גבוה, אלא סכום מאוד קטן.

נכס מניב במיקום תיירותי פופולארי

גם בשעה שבה יוון הייתה בקשיים כספיים וגם לאחר העזרה שהגיש לה האיחוד האירופי, היא עדיין הייתה סוג של פנינת תיירות אשר משכה בעבר ועדיין מושכת אליה כמות אדירה שלתיירים אשר מגיעים לשם כדי ליהנות מרשימה ארוכה של מקומות יפים שאפשר לראות תחת השמש החמה והנעימה של מדינה כמותה.

הרבה מאוד תיירים הם כאלה אשר מגיעים ממערב אירופה הקרה, אבל כמות נכבדה של תיירים הם כאלה אשר מגיעים מאזור המזרח התיכון, עם הדגש על ארץ ישראל הקרובה למדי לשם. בשל תיירות כה גבוהה, זה תמיד קל למצוא מישהו שירצה להתגורר באותו נכס שנרכש, ותמיד יכולים לבנות על התאוששות של המדינה לקראת רווחים נאים יותר במידה ורוצים לבצע מכירה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסיבת בת מצווה הכל כלול מה אומר הרעיון? 
הבת שלכם חוגגת בת מצווה זהו אירוע מרגש ומכונן לכל המשפחה, במיוחד לבת שלכם שהופכת מהילדה לנערה. יחד עם...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
טיפים לבחירת עורך דין גירושין
בחירת עורך דין גירושין היא משימה לא פשוטה בכלל. אין להקל ראש בבחירת עורך הדין עמו אתם עובדים, שכן עורך...
קרא עוד »
דצמ 03, 2015
קורס שוק ההון
כותרות העיתונים הכלכליים מלאים סיפורים על שוק ההון, על השקעות, על עליות, ירידות, תשואות, מכשירים...
קרא עוד »
מאי 19, 2022