מידע חשוב למשקיעים – הערך של שיפוץ מבנים

בימים בהם שוק הנדל"ן בוער והמשקיעים מחפשים נכסים להשקעה במחיר זול רובנו מחפשים את ההזדמנויות הטובות והנכונות ביותר.

אותן הזדמנויות מסתתרות בדרך כלל בבתים ישנים אשר אינם עומדים בתקני הבינוי המחמירים של הבנייה של היום, המבנה עצמו רעוע וישן, היסודות כבר אינם חזקים כפי שהיו בשנים הראשונות של המבנה, בעוד שהאיטום והבידוד לרוב כבר לא עושים את העבודה.

שיפוץ מבנים חיצוני להשקעת נדל"ן

גם בתחום הבנייה, כמו בתחומים רבים אחרים, הגיל עושה את שלו ואנו רואים כי במבנים ישנים יש יותר סדקים על המבנה עצמו, היסודות מעט מתפוררים, בין אם בתוך הבית ובין אם מחוצה לו. משקיעים רבים חוששים מאותם מבנים ישנים אך אלו שמבינים שזוהי הזדמנות נדל"נית שיכולה בשוק של היום להיות הזדמנות חסרת תקדים יקנו את הדירה או המבנה וידאגו לשפץ אותו, לסדר את הליקויים וכך להעלות את הערך הכלכלי של הנכס.

שיפוץ מבנה טומן בחובו מספר יתרונות, הראשון שבהם הוא העלאת איכות החיים שלנו. כאשר אנו דואגים ליסודות של הבית וגם עושים איטום קירות חיצוני ודואגים באופן כללי לאיטום שלו אנחנו משדרגים לעצמנו את איכות החיים לה היינו רגילים עד היום. יותר לא נהיה חשופים לנזילות ולרטיבויות מהתקרה או מהקירות בתקופת החורף כפי שאנו רגילים לראות בבתים ישנים. רטיבויות ונזילות אלו גוררות בסופו של דבר תיקונים רבים שעולים לא מעט כסף, דבר שאיטום יכול למנוע.

עלייה בערך הנכס

דבר נוסף ששיפוץ מבנה מעניק לנו בתור משקיעים בדירה מסוימת הוא העלאה משמעותית של ערך הנכס. ברגע שנסיים את השיפוץ הכללי, נהיה עדים לעלייה משמעותית בערך הנכס. שיפוץ היסודות ופעולות האיטום עלולים להוביל לעלייה של עשרות אלפי שקלים בערך הדירה, לכן מעבר להיבט הפרקטי של השיפוץ ולעלייה באיכות המבנה וברמת החיים שלנו, נוכל להנות מרווח משמעותי, גם בהיבט הכלכלי שהוא החשוב ביותר כאשר אנו רוכשים דירה להשקעה. למעשה, כאן בדיוק נכנס העניין של העלאת ערך הנכס בעקבות שיפוץ מבנים. חברת איטומים פועלת בתחום משנת 1982 והיא אחת המובילות בתחום האיטומים עם ידע רב שנצבר על ידי עשייה של מאות פרויקטים ברחבי הארץ. חברת איטומים היא אחת החברות הבודדות אשר מסוגלות לבצע מגוון רב של פרויקטים שונים המאפשרים להעלות את ערך הנכס ומשפרים את החיים בו.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להגיש תביעת פיצויים מגרמניה?
על פי חקיקה חדשה הנוגעת לקבלת פיצויים מגרמניה, או לתביעת הביטוח הלאומי הגרמני לקבלת גמלה לניצולי...
קרא עוד »
ינו 14, 2020
כל מה שרציתם לדעת על רוקט פוקט
מה זה רוקט פוקט? למה כולן מחפשות או קונות אותו? ומה היתרונות של המוצר? במאמר הבא, מומחים לסקס - עושים...
קרא עוד »
ספט 06, 2022
ניקיון משרדים בפתח תקווה – כיצד בוחרים חברה בצורה נכונה?
כל מי שמחזיק משרד בפתח תקווה, בין אם מדובר במשרד גדול או קטן, צריך לקחת בחשבון שחלק לא מבוטל מתהליך...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020