כיצד מוצאים דירות יוקרה להשכרה בתל אביב?

דירות חדשות בנתניה

החדשות הטובות הן שיש היום יותר דירות יוקרה להשכרה בתל אביב מאי פעם. זה קורה  מאחר וכמות המיליונרים בישראל עלתה משמעותית מה שהביא לביקוש גדול למגורי יוקרה. החדשות הפחות טובות הן שלמצוא דירה מבין שלל דירות היוקרה בעיר הלבנה, כזו שתתאים לנו באופן אופטימלי ותענה על כל הדרישות, האילוצים והצרכים שלנו, זה לא כזה סיפור פשוט.

אבל אנחנו הרי לא באנו לכאן כדי "לבאס" אתכם, באנו לעזור לכם למצוא דירת יוקרה בתל אביב, אז הנה כל הפרטים החשובים שצריך לקחת בחשבון כאשר מחפשים דירות יוקרה בתל אביב.

איפה?

לבחור את האזור שבו רוצים לגור זהו הצעד הראשון, מאחר ובתל אביב יש יותר מאזור יוקרה אחד ויחיד.

תל אביב היא עיר גדולה ושוקקת ובתוכה מסתתרים להם מספר אזורי יוקרה עיקריים: מגדלי הפאר בפארק צמרת שתוכננו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבים בעלי שם עולמי ממש בעשורים האחרונים. יש את נווה צדק, שכונה בעלת צביון ייחודי, הקרובה לים ומצליחה לשלב בין ישן לחדש ובין אלגנטיות לפשטות. גם בשדרות רוטשילד תמצאו מגורי יוקרה ממש בלב העיר – בבניינים או במגדלים מפוארים. אזור צפון תל אביב הוא עוד פנינה נדל"נית שכולה לוקסוס. אנחנו כמובן מדברים על שכונות כגון: אפקה, רמת אביב ג', צהלה או בבבלי, שתמיד נחשבו לאזורי יוקרה ועדיין מככבים ושומרים על מעמדם. גם אזור הטיילת של תל אביב נמצא בתנופת בנייה וכבר החלו בבניית מגדלים שמציעים נוף עוצר נשימה לים לצד חווית מגורים ברמה אחרת.

כמה?

אחרי שהחלטנו פחות או יותר באיזה אזור נרצה לגור מגיע הזמן להחליט כמה אנחנו רוצים ויכולים לשלם עבור דירת היוקרה לחודש. זה עניין אישי ופרטי וכל אדם מחליט בהתאם ליכולותיו ולהעדפותיו.

מחירי השכירות של דירות היוקרה בתל אביב אמנם אינם אחידים אך הם נעים סביב טווח מחירים מסוים. אפשר להחליט על סכום שקרוב יותר לרף הגבוה או אם התקציב לא מאפשר זאת אז אפשר לחפש דירת יוקרה שתתאים לתקציב שברף הנמוך יותר.

בגדול, אם יש תקציב שאינו מוגבל – אין גבול לאפשרויות. אך אם התקציב מחושב ומוגבל, אפשר לשחק עם גדול הדירה, מספר החדרים שבה, אזור, רמת האבזור, רמת השירותים הניתנים לדיירים וכו'.

החלום הישראלי - בית עם גינה

החלום הישראלי – בית עם גינה

איך?

מה הוא הצעד הבא? ובכן, כעת צריך להחליט איך נמצא את דירת החלומות היוקרתית שלנו בתל אביב. אפשר להחליט על דרך אחת או לשלב בין כמה דרכים, לבחירתכם.

רשתות חברתיות – היום יש קבוצות ברשתות החברתיות שמיועדות למעמד העליון. שם ניתן למצוא מידע אודות דירות יוקרה שמוצעות להשכרה בתל אביב, אפשר לשאול ולהתעניין ואולי אפילו לפגוש בפרסומים רלוונטיים. שווה לבדוק מה קורה ברשתות החברתיות הללו, כי אם מהפכות פוליטיות וחברתיות התחילו בפייסבוק, אז מדוע שלא נמצא שם גם קצת עזרה במציאת דירה?!

סוכנויות תיווך – סוכנויות תיווך המתמחות במכירה ובהשכרה של דירות יוקרה בתל אביב הן עוד אפשרות ואפילו אפשרות טובה. משרדי תיווך המתמחים בשוק היוקרה בתל אביב יכולים לחשוף בפניכם מאגר די גדול ואולי אף סודי של דירות יוקרה בעיר. על פי רוב, לא נצליח למצוא דירת יוקרה במדור הנדל"ן בעיתונים או במדורי הנדל"ן ה"רגילים" המקוונים. בעלי הון שחושבים להשכיר או למכור את נכסיהם אוהבים את הפרטיות שלהם ורבים  מהם מעדיפים לעשות את עסקיהם שלא בעין הציבור, ובשל כך הם פונים למשרדי תיווך ייעודיים שיעזרו להם להשכיר/למכור את דירת היוקרה שלהם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי כתיבה יוצרת?
כתיבה יוצרת היא אומנות השימוש במילים ליצירת רעיונות, תמונות וצלילים חדשים. כתיבה יוצרת יכולה להתבצע...
קרא עוד »
פבר 14, 2023
שיפוץ המטבח שלך: יסודות מפתיעים לשיפוץ ללא רבב
יציאה למסע שיפוץ מטבח יכול להיות מרגש אך מורכב. בעוד שרובם מתמקדים במובן מאליו - עיצוב ומכשירי חשמל,...
קרא עוד »
ינו 08, 2024
יועץ משכנתאות מקצועי – למה אתם חייבים יועץ צמוד?
שוק המשכנתאות הוא שוק דינמי במיוחד. מלבד העובדה שמדובר בתחום סבוך ומסורבל עבור האדם הממוצע, שבדרך כלל...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022