פינוי דירה וניקיון – עזרו למי שזקוק לסיוע

פינוי וניקיון דירות

פינוי דירה וניקיון הם לפעמים משימה קשה. בפינוי של רהיטים וחפצים בגדלים קטנים ובינוניים אין כל בעיה. אנשי מקצוע בתחום הסבלות שיודעים את הטכניקה כיצד להעביר מהבית אל משאית החונה ברחוב את הפריטים הללו. הבעיה מתחילה כשיש פריטים גדולים וכבדים, כמו פסנתר, ארונות גדולים שלא ניתנים לפירוק וכדומה. בבתים עם פסנתר אין מי שינגן עליו, הוא לא תמיד תקין אבל לא מפנים אותו משום שהוא חלק מההיסטוריה המשפחתית. הוא חפץ נוסטלגי ולכן הוא מתנייד בכל פעם שבני המשפחה עוברים דירה. הריהוט המודרני כבר אינו גדול וכבד כמו בעבר. היום ברוב הבניינים יש מעלית שאפשר להוריד בה רהיטים ופריטים אחרים בעת פינוי דירה וניקיון. אבל אם יש עדין ריהוט ומכשירי חשמל גדולים וכבדים המעלית לא עוזרת והסבלים צריכים להוריד אותם בידיים.

פינוי וניקיון דירות

למה להעביר דברים?

ברוב המקרים פינוי דירה וניקיון נעשה בדירות של אנשים שעוברים למקום אחר, מבוגרים שעוברים להתגורר בבית אבות או דירות שמפונות עקב פטירת בעליה. הספות הכבדות משנות השישים יורדו למטה במאמץ רב ועם הרבה מכות בחדר המדרגות אבל דינן ידוע מראש. הם יזרקו לזבל אין אפשרות אפילו לתרום אותן. הסיבה שרבים מבין שוכרי דירות בוחרים לרכוש רהוט וחפצים קלים ולא גדולים היא סיבת המעבר התכוף מדירה לדירה והצורך בפינוי הדירה. בכל הובלה ערך הציוד יורד. הוא מקבל מכות בעת העמסה על המשאית הוא מקבל מכה בעת ההורדה מהמשאית והעלאתו לדירה החדשה.

מי עושה את העבודה? בחרו אנשי מקצוע טובים!

עד לפני מספר שנים היו הסבלים קושרים עצמם לרהוט אותו הם רוצים לפנות מהדירה ויורדים אתו בזהירות רבה את המדרגות עד לקומת הכניסה. כיום יש מנופים המגיעים לגבהים גדולים, בעלי רמפה, שמורידים את הציוד בכלל והציוד הכבד בפרט בעת פינוי דירה וניקיון חלל הדירה לאחר מכן . מי שלא חווה בזמן האחרון פינוי דירה והובלת הציוד  על ידי חברת הובלה לא יודע עד כמה המובילים מחפשים עבודות קלות כמו העברת קרטונים ומספר רהיטים ומכשירי חשמל. לפני סגירת העסקה מגיע נציג של המובילים כדי לראות את מה יש להעביר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתר בניה לבריכה
היתר בנייה לבריכה הוא מסמך המתווה את תהליך הבנייה של בניין. הוא נוצר על ידי אדריכל ומוגש לאישור...
קרא עוד »
ספט 20, 2022
חשיבותו של מיתוג עסקי
היום כל עסק וכל חברה מודעים לצורך למתג את עצמם בשוק התחרותי שבו הם פועלים. אם בעבר היה ניתן להסתפק...
קרא עוד »
ינו 27, 2020
היתרונות הבריאותיים של תזונת הרבלייף
Herbalife Nutrition הוא שם עולמי בתעשיית הבריאות, הידוע במגוון של תוספי תזונה, מוצרים לניהול משקל (קראו על...
קרא עוד »
אוק 15, 2023