אגרנות כפייתית

אגרנות כפייתית

אגרנות כפייתית הינה בעיה וניתן לטפל בה דרך מגוון אנשי מקצוע, כאשר לעיתים הפתרון יהיה פסיכולוג או פסיכיאטר ולעיתים הפתרון יהיה עובד רווחה. בכול אופן יש להכיר בכך שמדובר בבעיה התנהגותית אשר ניתנת לתיקון, ועל כן אגרנים שזכו להתחיל בתהליך הריפוי, צרכים להכיר בחשיבות שלב איפוס הדירה מחדש, וזאת על מנת שיזכו לחיות בבית שראוי למגורים ושתומך בתהליך השיקום.

חשיבות הפינוי מבית מוזנח

אנשים שלוקים באגרנות כפייתית לא פעם מידרדרים למצב בו הבית נראה בכי רע, וזאת כי לא רק שהוא עמוס בחפצים רבים שמשתלטים על כל פני הבית, אלא גם מדובר בבית שאינו מסודר ובטח שאינו נקי, וזאת כי לרוב מדובר בשורה אורכה של חפצים שנאספים מהרחוב, כאשר הם מטונפים ואף שבורים וחלודים. אי לכך, על מנת להחזיר את הבית למצב ראוי, מוטב להיעזר בחברה ייעודית שמתמחה בתחום.

שלב א' פינוי שלב ב' ניקוי

אם גם אתם גרים בבית שנמצא במצב רע, טוב לדעת שתהליך הפינוי עשוי להוות 60% הצלחה, אך לאחר מכן יש לקחת בחשבון שיתעורר הצורך להשלים את התהליך לצד שירותי חיטוי וניקיון, וזאת על מנת שבאמת תיתכן התחלה חדשה שתדרבן לשמור על ההישג הכה נעים ומזמין.

פינוי לצד חלודה עובש ואבק

כאשר מפנים מבית של אגרן ציוד מעופש ומיותר, יש להיערך למגע עם חלודה, בקטריות, לכלוך ואבק רב, וזאת על מנת לשמור על הבריאות ועל מנת להימנע מחבלות. אי לכך, אין לאפשר לכל אחד לפנות דירות מעין אלו, אלא רק לחברה שמתמחה בתחום באופן ספציפי ושהיא טורחת לבטח את העובדים שלה ואף להכינם מראש לקראת הסיטואציה.

ציוד משלים עבור פינוי מדירות מוזנחות

לא פעם פינוי דירה של אגרן כפייתי מצריך לברר אודות מיקום פחי המיחזור, לגבי חוקי העזר העירוניים, מצריך להביא עד לפתח הדלת מכולה (ולו בשל כמות התכולה הרבה) וכדומה, כאשר לעיתים גם יש צורך לדעת להביא מנוף. כמו כן יש לבחון שלחברה חומרי ניקיון איכותיים ושהיא בקיאה במשימה, ולו על מנת שתדע להשרות תחושה נעימה ומכילה עבור קהל יעד שלא פעם מתקשה לשתף פעולה.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שערים חשמליים לחנייה – אילו שערים קיימים בשוק ומדוע משתלם להתקין אותם
  עם השנים, ככל שסגנון הבנייה התשנה ונהיה יותר ויותר משוכלל, אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר מבנים,...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
ספא מומלץ באזור השפלה
אחד הדברים שהכי חשו שנדע לתת לעצמנו הוא פסק זמן. פסק זמן בו נוכל להירגע ולהתפנק ולהרגיש שאף אחד לא...
קרא עוד »
מאי 28, 2018
8 דברים שכדאי לדעת על משחקי הימורים אונליין
משחקי הימורים אונליין הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם הבידור הדיגיטלי, אך ישנם כמה דברים חשובים שכדאי לדעת...
קרא עוד »
מאי 19, 2024