מהו cloud migration ומדוע זה חשוב?

כל עסק חייב להבטיח כי הוא יוכל להתמודד עם התחרות בצורה הטובה ביותר שיש. תחרות היא הדבר משפר את יעילות העסקים וניתן לראות שהעולם הקפיטליסטי שם התחרות שלטה בכיפה גבר ללא בעיות על העולם הקומוניסטי שם המדינה הייתה בעלים של כל המפעלים ותחרות לא הייתה קיימת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כיום אם יש משהו אשר משפיע על התחרות בצורה דרמטית זה הטכנולוגיה זבה העסק עושה שימוש. ככל שהטכנולוגיה של העסק תהיה יותר מתקדמת כך הוא יוכל לגבור על המתחרים שלו ולהביס אותם. על רקע זה ניתן לומר כי cloud migration, קרי מצב בו מעבירים את כל המידע בעסק לענן, הוא שלב הכרחי אצל כל עסק הרוצה לזכות להצלחה. עסק אשר ישקיע בכך יוכל לשגשג ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם מנהלים עסק מסוים.
מדוע עדיף לבצע את ההתקנה של הענן עם חברה ישראלית?
אך בכדי להבטיח כי העסק שלכם ישגשג אתם צריכים להבטיח כי ההתקנה של הענן תתבצע על הצד הטוב ביותר שיש. אנחנו חייבים לציין כי אם אתם רוצים להבטיח התקנה איכותית של הענן ואתם חברה ישראלית כדאי לכם לבחור חברה ישראלית אשר תתקין את מערכות הענן שלכם. אתם צריכים להבין כי רק חברה ישראלית מבינה את המנטליות הישראלית, את הצורה בה עסקים בישראל פועלים ואת האופן בו מנהלים ישראלים חושבים. על כן יש משמעות אדירה לשאלה איזה חברה תתקין לכם את הענן והאם זו תהיה חברה ישראלית או לא ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.
האם העלות של שירותי הענן היא גבוהה?
עסקים רבים חוששים כי המעבר שלכם לשירותי ענן ידרוש הוצאה כספית עצומה ועל כן הם בוחרים לדחות את המעבר וזה פוגע בסופו של יום בתוצאות הכספיות שלהם. אנחנו חייבים לציין כי העלות של שירותי ענן והמעבר אליהם הוא ממש לא יקר ואתם לא צריכים להיות מוטרדים ממעבר זה בטח אל מול היתרונות העצומים של המעבר הזה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קיבלת דוח על מהירות? מה עושים הלאה?
כנראה שבאמת הגזמת הפעם... נתפסת על נהיגה במהירות גבוהה ונענשת בקנס כספי. מה עושים במקרה כזה? משלמים...
קרא עוד »
מרץ 20, 2017
חושב לפתוח עסק? כדאי לחקור את השוק לפני
לא מעט אנשים חולמים על הקמת עסק משלהם. ישנם אנשים אשר גונזים את החלום הזה מכיוון שהם מפחדים לבצע...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
מכון בדיקת רכב, מתי צריך אותו?
בדיקת רכב היא חובה לכל רכב. זה עוזר להבטיח שהרכב בטוח לשימוש וגם עוזר להימנע מקנסות אפשריים. חיוני...
קרא עוד »
פבר 21, 2023