מחירי חנויות וירטואליות – כמה עולה להקים חנות

מחירי חנויות וירטואליות

מחירי חנויות וירטואליות

הרבה פעמים בעלי עסקים אשר מתלבטים בשאלה אם להקים חנות וירטואלית, מחליטים לסגת מהרעיון הזה, בגלל שלטענתם עלות הקמת החנות איננה משתלמת. אך אם הם היו בוחנים את התמונה המלאה, אזי שהיו מבינים עד כמה זה לא נכון, כלומר, הם היו מבינים שבעצם מדובר בעניין שיכול לעזור להם מאוד.

חנות וירטואלית

כידוע, הקמת חנות איקומרס היא חנות לכל דבר אך בלי הוצאות שונות שקיימות בהחזקת חנות רגילה, פיזית. חנות וירטואלית לא מצריכה שכירות, ארנונה ומסים, ובמקרים רבים היא גם לא דורשת עלויות שכר לעובדים, מאחר וכל התהליך יכול להתנהל על ידי גורם אחד.

העלויות של חנות וירטואלית מתייחסות לעצם הבנייה שלה, עלות דומיין ושרת אחסון, וייתכן מאוד שיהיה צורך לשכור איש מקצוע שיתחזק את החנות, כלומר יעדכן את המוצרים, יעלה מפרט טכני של כל מוצר, יבצע שיווק וקידום וכל מה שקשור לנושא. בנוסף, יש לשלם עבור חיבור למערכות אשראי, על מנת שהלקוחות יוכלו לשלם באופן חופשי.

חשוב לציין, חלק מהמקרים כפי שאפשר להניח, הם דברים שיש צורך לשלם עליהם גם במקרה של חנות פיזית, למשל כל מה שקשור לשיווק ופרסום או חיבור למערכות אשראי. מעבר לזה, הרי שניתן לבנות חנות וירטואלית לבד ואז רק צריך לשלם על הפלטפורמה אך צריך להבין איך היא עובדת.

כמה זה יעלה לנו?

בסופו של דבר, חשוב לדעת איך לנהל את הזמן נכון במיוחד בכל הקשור לבדיקת עלויות חנות וירטואלית שהיא עומדת על סכומים של אלפי שקלים בודדים. הכל שאלה כמובן, באיזו פלטפורמה בונים אותה, עד כמה היא גדולה ורחבה, אילו אנשי מקצוע שוכרים לשם כך וכמה זמן משקיעים בתהליך הבנייה. אחרי כל זה, צריך לזכור שההכנסות יהיו הרבה יותר משמעותיות מעלות החנות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מותגי הספורט הגדולים – מה הפך אותם לגדולים
לא רבים מודעים לכך אך בעולם העסקים יש מחזוריות שבה הגדולים הופכים לקטנים והקטנים הופכים לגדולים. כך...
קרא עוד »
אוק 08, 2018
טיפים לכתיבת מכתב מקדים לקורות החיים שלכם
אין זה חדש כי כאשר אנו פונים ומציעים את עצמנו למשרה חדשה, אנו משקיעים זמן, אנרגיה ומאמצים רבים בכתיבת...
קרא עוד »
אוג 22, 2016
הובלה של הדירה – מה צריך לקחת בחשבון?
הרבה פעמים כאשר אנשים בוחרים לבצע הובלה לדירה שלהם, הם לא לוקחים בחשבון מספר דברים חשובים שיכולים...
קרא עוד »
אוק 30, 2016