איך לבחור בית פיתוח תוכנה?

בית תוכנה

יש ברשותכם פרויקט פיתוח, והחלטתם שאתם מעוניינים להוציא אותו את חלקו לחברה חיצונית. כעת, נותרה השאלה הבוערת: איך לבחור בית פיתוח תוכנה?כלומר, כזה שיקבע איך, בסופו של דבר, ייראה הפרויקט עליו עמלתם כל כך קשה, ה"בייבי" שלכם. מדובר, אכן, בהחלטה לא פשוטה, במסגרתה יש לקחת דברים רבים בחשבון, וזאת על מנת שלא "ליפול בין הכסאות" ולוודא כי פרויקט החלומות שלכם באמת ייצא לפועל לפי החזון שלכם. הרי לפניכם כמה פעולות מרכזיות שיש לעשות טרם בחירת בית פיתוח תוכנה.

מחקר

לפני הכל, חשוב מאוד לבצע מחקר מקיף על בית פיתוח התוכנה בו אתם מעוניינים להפקיד את הפרויקט היקר שלכם. כך, למשל, חשוב לברר מיהם הלקוחות של בית פיתוח התוכנה הזה, מהם הפרוייקטים אותם עשה בעבר ומיהם העובדים הקיימים בו. שלושת הפרמטרים הללו יסייעו לכם להבין עם מי יש לכם עסק – כלומר, אם מדובר בבית פיתוח תוכנה איכותי. חשוב להבין כי במידה ובית פיתוח התוכנה אינו מעוניין להציג את העובדים שלו, את לקוחותיו או את הפרויקטים אותם עשה, צריכה להידלק לכם נורה אדומה. במקרה כזה, רצוי לברר את הסיבה לכך שבית פיתוח התוכנה אינו מעוניין להציג אינפורמציה מסוג זו, ולשקול את פיתוח התוכנה אצלם בכובד ראש.

מסחר בשוק ההון

פגישה

לאחר המחקר המקיף, חשוב, כמובן, להיפגש עם בית פיתוח התוכנה בו אתם מעוניינים להפקיד את הפרויקט. "אין כמו מראה עיניים" הוא משפט שנכון במיוחד למצבים מעין זה. חשוב מאוד להיפגש עם בית פיתוח התוכנה, על מנת להתרשם באופן ממשי ממידת המקצועיות ומהאנשים שמדברים עמכם. בעת הפגישה, חשוב לשאול שאלות רבות ככל הניתן, כאלה שיספקו לכם מענה על על מה שתרצו לדעת. רצוי להכין רשימת שאלות טרם הפגישה ולכתוב לכם את התשובות במהלכה. כמו כן, חשוב ללכת עם תחושת הבטן שלכם בנושא. כלומר, חשוב להתרשם לא רק מתוכן התשובות המסופקות לכם, אלא גם מרמת השקיפות של המקום ומהאמינות של האדם העומד מולכם.

המלצות

המלצות הן עניין שלא יסולא בפז. חשוב מאוד לקבל המלצות על בית פיתוח התוכנה, בין אם מדובר במכרים ובין אם מדובר בהמלצות רבות ברשת האינטרנט. בית פיתוח תוכנה שלא יכול לספק לכם המלצות צריך להדליק לכם נורה אדומה.

בהצלחה!

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ימי גיבוש בירושלים
הקונספט של ימי גיבוש לעובדים הוא יחסית חדש, הוא נוצר מתוך הכרה שעובדים אשר מגיעים כל יום לעבוד, מבקשים...
קרא עוד »
מרץ 15, 2016
השוואת מחירי תקשורת און ליין
כאשר מדובר על תקשורת און ליין, הרי שמדובר על רשת אינטרנט ביתית או סלולרית. בעבר הלא רחוק, חיבור...
קרא עוד »
מאי 23, 2018
תרומות לנזקקים – מה הדרך הטובה ביותר לעזור?
  כל אחד מאיתנו מכיר את התמונות ואת הסיפורים. אנשים שעומדים בתור בשביל לקבל תרומה של אוכל או...
קרא עוד »
אוג 31, 2017