לידים לביטוח

אם היינו אומרים לכם שאתם לא צריכים לשבת שעות ארוכות לחכות שלידים יכנסו מקמפיין הפרסום שלכם אלא להגיע בבוקר למשרד, לגלות במייל שלכם או במערכת ניהול הלקוחות שלכם כמות לידים מסוימת המספיקה לכל יום העבודה שלכם, איך הייתם מגישים? סביר להניח שהייתם מתרגשים ושואלים כיצד זה ייתכן נכון? אז לא אנו לא מבטיחים לכם קמפיינים מיוחדים של פרסום או שירותי מיתוג וגם לא בניית אתר או קידום אורגני – אנו מציעים לכם לידים בפועל. לידים אמיתיים, איכותיים וחמים – המעוניינים בביטוח והשאירו פרטים באתרים שלנו להתעניין בביטוח.

איזה קונים לידים לביטוח?

סוכנות הלידים שלנו מספקת לידים איכותיים לביטוח. אם אתם סוכנות ביטוח ואיש המכירות שלכם כבר מוכן ומזומן לעבודה – כל שאתם צריכים הוא לקנות חבילת לידים לביטוח באתר שלנו ותוכלו לקבל בהקדם לידים חמים מדי יום לתיבת המייל שלכם. אותם לידים אלו אנשים שהתעניינו בביטוחים והשאירו פרטים באתרי החברה שלנו ומחכים שנציג יחזור אליהם בנושא כדי להציע להם פוליסה אטרקטיבית המתאימה לצרכים שלהם. 

איך נשפר את סגירת המכירות מלידים קנויים?

  • שפרו את ההכשרה המקצועית של איש המכירות שלכם.
  • בדקו מהיכן בדיוק מגיעים הלידים ובמה הלקוח שהשאיר פרטים התעניין.
  • ודאו שאכן מדובר בסוגי הביטוחים שאתם משווקים.
  • בחרו במשפך השיווקי הנכון – לרוב לידים המגיעים לאחר שקראו תוכן איכותי באתר מסוים יהיו יותר בשלים מאשר לידים המגיעים מקמפיין ממומן בפייסבוק למשל.
  • עבדו עם ספקים המכירים היטב את התחום – תחום הביטוח הינו מורכב גם כך והוא משתנה לעתים קרובות. לכן חשוב לעבוד עם ספקים המבינים זאת ומכינים תכנים טובים ואמינים באתרי הקצה שמהם מגיעים הלידים.

לסיכום; כיום כבר לא צריך להמתין בלחץ ובעצבנות ללידים שיכנסו או להסתפק בכמה לידים בודדים בשבוע. ניתן לפנות אל חברת לידים ולקנות את הלידים הרלוונטיים ולמלא את לו"ז השיחות היומי שלכם כדי לסגור כמה שיותר לקוחות בעסק.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאווררים – הפרמטרים על פיהם נבחר את המאוורר שלנו
כל דבר שאנחנו מבקשים לרכוש ולהתקין בבית או בעסק שלנו, אנחנו צריכים להתחשב במספר פרמטרים אשר אם נעבוד...
קרא עוד »
מרץ 19, 2018
פריוריטי אחת למגוון של בתי עסק
כל בית עסק זקוק בסופו של עניין למערכת מידע שבעזרתה הוא יוכל לעבד את כל הנתונים החשובים עבור הארגון,...
קרא עוד »
מאי 19, 2016
בידורית ניידת לחגיגה בכל מקום
אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים לחגוג מידי פעם? רוצים להבטיח שמוזיקה תמיד תמלא את חייכם? אם כך, אתם...
קרא עוד »
יול 16, 2017