פיתוח משחקים בעזרת UNITY

פיתוח משחקים בעזרת UNITY

דמיינו מערכת אחת המשמשת כמנוע מושלם ליצירת משחקים; כזה המאפשר לכם לפתח כל משחק 2D ו 3D ובהתאמה לכל פלטפורמה. מערכת המאפשרת לפתח את המשחק בקלות ולקבל משחק בעל אופטימיזציה מלאה. תארו לכם שפיתחתם משחק לאייפון ובלחיצת כפתור המערכת תהפוך אותו לתואם עבור אנדרואיד. האמת שזה לא דמיון, זוהי מערכת פיתוח המשחקים unity ותאמינו לי שזה רק קצה הקרחון. פיתוח משחקים בעזרת unity הוא אחד התחומים הכי חמים היום ומשחקים רבים פותחו בעזרת פלטפורמה זו.

אם עדייו לא שמעתם, מערכת unity היא מערכת אשר זכתה להצלחה עולמית בתחום פיתוח משחקי המחשב. בהתחלה היא נועדה להיות מנוע פיתוח משחקים עבור מערכת ההפעלה של אפל, אך במהרה היא זכתה להצלחה גדולה וביקוש גם מצד מערכות אחרות. היום מערת unity תומכת ברשימה ארוכה של פלטפורמות, מסלולר ומחשבים ועד קונסולות. העובדה שמערכת אחת תומכת במספר רב של פלטפורמות היא יתרון ענק עבור המפתחים של משחקי המחשב והיא מאפשרת להם להפחית את עלויות הפיתוח בצורה ניכרת.

מכיוון שהמערכת תומכת בפלטפורמות שונות ניתן לפתח משחק אחד התומך ב iOS, אנדרואיד ווינדוס פון מבלי לעשות עבודה כפולה ולעבוד עם מנועים שונים אשר יעמידו אתכם במצב בו אתם כמעט מפתחים מחדש את המשחק בשביל שיתאים גם לפלטפורמות אחרות. המפתחים משיגים כאן חיסכון בכסף, מכיוון שאין צורך לרכוש מנועי פיתוח נפרדים וגם חיסכון בזמן (השווה כסף).

unity – הרבה יותר ממנוע פיתוח משחקים

unity כוללת גם מערכת מתקדמת ביותר המציגה אנליטיקה יקרת ערך גם כאשר המשחק כבר נמצא בשוק. המערכת אוספת מידע על כל צורת השימוש במשחק ומאפשרת הרצת סוגים שונים של ניתוחים. מידע זה חשוב לצורך המשך הפיתוח ועדכון גרסאות. המערכת ממש מאפשרת לכם הצצה אל תוך שלבים במשחק ולראות מה קורה בהם; לדוגמה אם מדובר במשחק הרפתקאות, ניתן ממש לחקור את המקום בו השחקן מת ולפיכך לדעת מהי רמת הקושי ואיך לשפר את המשחק. אתם גם יכולים לאסוף מידע על הרגלי המשחק של המשתתפים ובעתיד להשתמש במידע עבור פיתוחים עתידיים של משחקים אחרים.

כמו כן הוא קריטי מאוד לצורך פיתוח כלכלת המשחק. ואם כבר מדברים על כלכלת המשחק, בעזרת המערכת ניתן להטמיע בקלות in app purchase על מנת להפיק רווחים מהמשחק. המערכת עובדת בתאום עם חנויות האפליקציות הגדולות והופכות את כל תהליך היישום של הרכישה לפשוט וקל.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסה פרטית – תבררו את מפרט המטוס
מחפשים טיסות פרטיות ותרצו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בטיסה שבאמת תוכל להתאים לכם ולאפשר לכם להגיע אל...
קרא עוד »
אוג 23, 2021
מיתוג לעסק – המדריך המלא
מיתוג לעסקים נחשב לאחד האלמנטים הבסיסיים החשובים לצורך עבודת השיווק. הוא מספק שפה אחידה עבור כל...
קרא עוד »
אוק 03, 2021
שעון נוכחות
אחד המונחים הבסיסיים במילון של עולם התעסוקה הוא שעון נוכחות. המצאה לכאורה פשוטה אך בעלת משמעות רבה....
קרא עוד »
אוג 01, 2017