כמה עולה לקנות עוקבים באינסטגרם?

לקנות עוקבים באינסטגרם

כל עסק יודע שחשוב להשאיר נתח מסוים מהתקציב השנתי עבור שיווק, ואף מי שמעמיק בתחום יימצא נוסחאות מדויקות שעוזרות לגזור כמה להשקיע מדי חודש. מכאן שבין אם הסכום כזה או אחר, המסקנה היא אחת – על מנת להוביל את העסק למקום טוב יותר צריך להוציא כסף, כאשר המטרה הראשונית היא שההוצאה תהיה מניבה. אי לכך יש אנשים שמשקיעים באתר, יש אנשים שמשקיעים בדיוור מיילים, יש אנשים שמשלמים על תפעול הדף העסקי ויש אנשים שקונים עוקבים באינסטגרם. כמה זה עולה, האם זה שווה ומהן האופציות? בואו נמשיך!

לקנות עוקבים באינסטגרם

בין מכוניות ללייקים

לפני שנקפוץ לדון אודות העלות נעצור בצורך. כיום אדם/עסק שרוצה שהפרופיל באינסטגרם יהיה פופולארי, צריך להשקיע בתוכן איכותי, אך זה לבדו אינו מספיק, במיוחד שהתחרות על תשומת הלב כה גדולה. בנוסף, אם המאמץ אינו גורף כמות נאה של עוקבים, אנשים מראש יעברו הלאה, ואם נפשט את הסיטואציה באמצעות דוגמה, נציין שאנשים לא נכנסים למסעדה ריקה ולפני שהם יעברו על התפריט, הם יבחנו את כמות המכוניות שחונות בחנייה. מכאן שאומנם מסעדות לא יכולות לרכוש שירותי מכוניות שיחנו בחניה, אך בעלי פרופיל באינסטגרם כן יכולים לקנות עוקבים. שנעבור לצורך? קניית עוקבים באינסטגרם מאפשרת למתג את החברה כמוצלחת ועל כן הפעולה מושכת תנועה חדשה, תנועה שמעצימה את רמת הפופולאריות, כך כל שנותר לעשות זה לתחזק את הנתונים.

מהי השקעה חכמה

בחינה מהירה מעלה שלל חבילות לרכישה, ולו כי הצורך קיים – אנשים הבינו שפרופיל ללא עוקבים משאיר טעם רע – הרושם הראשוני שנוצר מאוד בעייתי. מכאן שיש חבילות שניתנות להתאמה בהתאם לגודל הפרופיל, טווח הזמן בו מבקשים לפעול והתקציב האישי. פה נציין שראוי לרכוש עוקבים באופן שיהיה הגיוני אל מול כמות התגובות והלייקים ושמומלץ להתייעץ עם איש שיווק בתחום, כך שלא יקרה שתשקיעו שלא לצורך או לא באופן נבון, וזאת כי הרבה פעמים גם לתזמון של הרכישה וגם לאופי הפיזור של העוקבים יש חשיבות. משמע אם כבר מוציאים כסף, עשו זאת בחוכמה.

מחירים

באינסטגרם הפופולארי הוא השולט ובכדי להיות פופולארי צריך עוקבים, תגובות ולייקים – שלושה נדבכים שניתן לרכוש באופן אנונימי. באופן כללי המחירים אינם גבוהים וללא ספק עונים על המטרה. מהם המחירים? אפשר לרכוש 1000 עוקבים בתמורה ל60 ש"ח, אך גם אפשר לרכוש רק 500 עוקבים בתמורה לאותה עלות. מהיכן נובע הפער, האם קיימים עוקבים שנחשבים יותר טובים? ובכן מדי פעם יוצאים מבצעים (שווה להיות במעקב ולערוך השוואות), אך גם יש עוקבים אמתיים (כאלו שמקבלים תשלום) ויש עוקבים פיקטיביים – בדקו היטב על מה משלמים! כמו כן, אם תחפשו תמצאו חבילות שמציעות כל עוקב בשקל, לייקים לתמונות במחיר שגבוה משקל ואילו תגובה כבר תעלה יותר, תלוי בסוג (אוטומטית או אישית) ובשפה הרצויה.

שנסכם?!

חשוב לדעת שברוב המקרים העוקבים הינם פיקטיביים, אך על מנת שהאפליקציה תתייחס אליהם כאל קיימים ולא תמחק אותם, יש צורך לייצר תנועה בכרטיס האישי. שנסכם? קבלו שלוש מסקנות:

  1. כל פרופיל צריך עוקבים, ולו בכדי למשוך עוקבים נוספים.
  2. אם אין יחס נכון בין העוקבים, הלייקים והתגובות, עשוי להתעורר חשד שהעוקבים אינם אמתיים, משמע בעת רכישת עוקבים רצוי לרכוש את שני הנדבכים המשלימים.
  3. עוקבים מאוד חשובים, אך אין תחליף לתחזוקה מקצועית של הפרופיל.

בהצלחה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אדמוני חברת ניקיון
יש חברות ניקיון שקיימות שנים אחדות ורק רוכשות את הניסיון המקצועי שלה בשנים האחרונות, ולעומתן ישנן...
קרא עוד »
ינו 19, 2016
תרומות לנזקקים – מה הדרך הטובה ביותר לעזור?
  כל אחד מאיתנו מכיר את התמונות ואת הסיפורים. אנשים שעומדים בתור בשביל לקבל תרומה של אוכל או...
קרא עוד »
אוג 31, 2017
מה באמת צריך לדעת על הלבנת הון?
כמו שכולנו יודעים, לא כל האנשים בחברה שבה אנחנו חיים מכבדים את החוקים ופועלים בהתאם להם. לכן ניתן...
קרא עוד »
מרץ 21, 2018