ניהול מכל מקום: פתרונות לניהול העסק דרך הנייד

פתרונות לניהול העסק דרך הנייד

היום המשרד הוא כזה אשר חוצה גבולות. הוא לא כזה אשר ממוקם אך ורק בנקודה אחת. יש מכשירים רבים אשר מאפשרים גלישה דרך האינטרנט לשם קבלה של כל סוג של מידע, וככל שאלה נעשים יותר ניידים ויותר מתוחכמים, כך עולה גם הדרישה לעשות איתם כמה שיותר עבור הדרישות של מקום העבודה.

מעבר לכל זאת, ישנם מקומות עבודה אשר מושתתים על צורת עבודה שהיא ניידת לגמרי, ודבר זה מצריך התייחסות שונה לחלוטין אל האופן שבו רואים משרד או אפילו חנות, לצורך העניין. אי ך פותרים את העניין בצורה מתאימה? על ידי שילוב של מערכת מסופונים לעסק שנמצא בתנועה.

פתרונות לניהול העסק דרך הנייד

ריכוז תהליכי עבודה דרך הנייד

לכולם יש כבר מכשיר חכם ובעידן של אפליקציות, זה רק עניין של זמן עד אשר עבור כל סוג של שירות תהיה גם אפליקציה חכמה אשר מאפשרת לבצע פעולות ולבדוק כל סוג של מידע נדרש. באופן דומה בעלי חברות אשר נמצאים במצב של תנועה מעדיפים עדיין לשמור על קשר בכל הנוגע לפעילות בעסק שלהם, וכאן נכנסת מערכת המסופונים אל התמונה.

ברגע שבו יכולים לקרוא מידע לגבי לקוחות, מוצרים, פעילות סוכני שטח, יציאת משולחים ועוד, אזי יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל המידע החשוב הזה זמין לבדיקה מיידית ולא מחכה עד אשר חוזרים אל המשרד ובודקים את כל זאת מול המחשב.

מתעדכנים במתרחש גם מהשטח

יש לא מעט עובדים אשר התפקיד שלהם נמצא למעשה בשטח. סוכני מכירות שעובדים בשטח, מנהלי אזור שיוצאים אל חנויות בהם נמצאים העובדים ומנהלים אשר יוצאים במידה ניכרת אל פגישות עסקיות וצריכים לבדוק את המידע. כל אחד מאלה יכולים לעבור אל שימוש במסופון גם אם הם רק עם הטלפון החכם הנייד, ודרכו לא להמתין עד אשר הם יצטרכו להגיע לכדי החלטה לגבי דבר מה, אלא לעבור על פני אותה פיסת מידע ולהגיע אל החלטה בדיוק כאשר היא נדרש ולא באופן שיכול להיות יותר מידי מאוחר. זה ניהול שצועד עם הקדמה ועם השינוי שמתרחש בעסקים של המחר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו נתונים מספקת טבלת השכר של אולג'ובס?
טבלת השכר של אולג'ובס סוקרת את שכרם של עובדים שונים במקומות עבודה ומסווגת אותם בהתאם להגדרת התפקיד,...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
כמה אפשר להרוויח מפירוק משאיות ישנות?
חברות לוגיסטיקה רבות אשר מתחדשות עם משאיות חדשות או מעוניינות לעשות את הצעד הזה, מתחבטות לא אחת בשאלה...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
3 דרכים להימנע מכבישי אגרה
בארצות אחרות בעולם הכבישים מן הסוג הזה בולטים בנוכחות שלהם, ובארץ הם מוכרים בתור כביש שש. זה כביש שאם...
קרא עוד »
נוב 21, 2019