מדוע לא כדאי לוותר על הסכם ממון?

מכירת עסקים קטנים

הסטטיסטיקה מראה שבישראל אחד מכל שלושה זוגות נשואים יחליט להיפרד ולכן ברור: צריך לפרק את התא המשפחתי ולהתחיל חיים חדשים. במידה וגם אתם עשיתם את זה ועכשיו אתם נמצאים לקראת החתונה השנייה בחייכם, כדאי שתדעו: על הסכם ממון לא מוותרים. העניין הוא שבדרך כלל אל פרק ב' של החיים אנחנו מגיעים עם יותר ממון כי כבר עברו עלינו שנים רבות של עבודה והשקעה. לכן חשוב שכל אחד מאיתנו יעשה כל מה שהוא יכול כדי לדאוג לממון הזה וכדי להבטיח שאם גם הפעם הנישואים לא יחזיקו מעמד, הרי שזה לא יפגע בו כלכלית.

איך עושים הסכמים כאלה?

אומנם זה נכון שהרבה אנשים רואים את הסכמי הממון בתור משהו שלא נעים להתמודד איתו כי הסכמים כאלה אינם רומנטיים ומדברים על אפשרות של פרידה. עם זאת, חשוב להכיר במציאות ולהיות מוכנים אליה כמה שרק אפשר. הסכם ממון זה משהו שעושים, כמובן, אצל עורך דין מקצועי, אז למה אתם מחכים? כל שעליכם לעשות זה לבחור את עורך הדין שיכין עבורכם את ההסכם הזה ואתם תראו שמייד עם החתימה עליו תשכחו ממנו. הסכם כזה הוא הסכם שכמובן נרצה לא להשתמש בו לעולם ולא להפעיל אותו, כפי שאנחנו עושים ביטוחים בתקווה שלא נזדקק להם. עם זאת, עדיף שנהיה מוכנים לכל צרה שלא תבוא ולכן להסכמים כאלה יש חשיבות רבה.

עורך דין מומחה

הסכמים שונים בתחום הממון הם מסוג אותם הדברים שאפשר לעשות היום אצל לא מעט עורכי דין, אך האם כל עורך דין הוא איש מקצוע שנרצה לדבר איתו? לא בטוח. הפרמטרים לבחירת אנשי המקצוע שלכם בתחום הזה צריכים להיות:

  • אמינות

  • וותק

  • ניסיון

  • המלצות

ובנוסף לכך: מחירים. כמה יעלה לכם הסכם כזה והאם אתם מוכנים לשלם כל סכום שידרשו מכם? כמובן שהתשובה לכך שלילית וכדאי לשים לב לעלויות של עורכי הדין השונים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלימים פערים בלימודים עם מורים פרטיים לסטודנטים
מורה פרטי יכול לסייע עד מאד לסטודנטים, בעיקר כאשר ישנם פערים בלימודים הסטודנטיאליים שלהם. אבל כיצד...
קרא עוד »
יונ 18, 2017
כל מה שרציתם לדעת על כורסת טלוויזיה סיעודית
במשך השנים התפתחה מגמה גדולה מאוד, בתחום הכורסאות לטלוויזיות, במיוחד כורסאות אורטופדיות לקשישים. אחת...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
לוח דרושים – כל היתרונות של חיפוש דרושים אונליין
ריבוי מחפשי העבודה של היום הופך את המצב בשוק לחסר וודאות באופן מוחלט. רבים הם בעלי העסקים שאינם...
קרא עוד »
נוב 16, 2017