למה אתם חייבים לעשות ביטוח חיים?

יועץ פנסיה

אומנם זה נכון שבאופן תיאורטי אנחנו יודעים לומר שהחיים שלנו שבריריים וכי לא הכול תלוי רק בנו, אך האמת היא שקשה לתפוס זאת כשכל יום מתנהל כמו היום הקודם לו. עם זאת, הגיע הזמן שכולנו ניתן על כך את הדעת, גם אם זה לא נעים, לא הכול נמצא תחת השליטה שלנו בחיים. אנחנו עלולים לחלות במחלות קשות, להיות מעורבים בתאונות או פשוט ללכת לישון ולא לקום ולכן חשוב כל כך שנעשה ביטוח חיים. ביטוח כזה אומנם לא יוכל כמובן לשנות את המצב או להעלים את המחלה, אך הוא בהחלט יוכל להבטיח שהילדים שלנו לא יישארו בלי כלום. המטרה הבסיסית של ביטוחים כאלה היא לדאוג לכך שהיקרים לנו לא יסבלו מקשיים כלכליים ברמות שונות במקרים שבהם אנחנו:

  1. הולכים לעולמנו בטרם עת

  2. הופכים לנכים כתוצאה ממחלה קשה או תאונה

איך לבחור את הביטוח המתאים?

כפי שקורה בימינו לגבי לא מעט תחומים אחרים, גם בתחום של ביטוח החיים ניתן לראות לא מעט אופציות ואפשרויות שונות. כיום, לדוגמה,יש ביטוחים שכוללים גם מרכיבי חיסכון בהיקפים שונים וזה בהחלט לא משהו שכדאי לוותר עליו. מרכיב החיסכון יוביל לכך שנוכל לשמור על רמת החיים גם לאחר שנפרוש מהעבודה ולכן יש לכך משמעות אדירה. מומלץ לבדוק היטב באיזה ביטוח חיים אתם בוחרים שכן אין לדעת מתי וכתוצאה מאיזה נסיבות תזדקקו לו.

כמה צריך לשלם על ביטוח כזה בכל חודש?

זה מאוד תלוי בהרכב הביטוח שבו אתם בוחרים. אם אתם רוצים לעשות רק ביטוח שיסייע ליקרים לכם בעת צרה או תאונה שעלולה להתרחש לכם המחיר יהיה שונה כמובן מאשר אם תבחרו במסלול שהוא גם חיסכון פנסיוני. הבעיה עם כל הביטוחים הללו זו העובדה שאנחנו מעדיפים לשלם עליהם ולא להזדקק להם לעולם כך שברור מדוע אנחנו רוצים לשלם כמה שפחות. עם זאת, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המומחים לפני שאתם חותמים על ביטוח כזה כי רק כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים את המסלול המתאים לכם ביותר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם משקפיים זולות מזיקות לעיניים?
משקפי שמש באיכות גבוהה בדרך כלל יהיו מאוד יקרות. אז למה לא לקנות משקפי שמש כמעט זהות אך זולות יותר?...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018
האם ניתן להתגרש תוך חודש ימים?
גירושין זה נושא כאוב וטעון מאוד (קראו על אחוז הגירושין בישראל). במיוחד אם זה קורה בשלב אשר בו בני הזוג...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
מאיפה ניתן להזמין עוגות למשרד?
העובדים הם הנכס החשוב לנו ביותר. בתוך כך, כעסק אתה משקיע בהם הרבה מאוד. כחלק מהשקעה זו אנחנו גם דואגים...
קרא עוד »
דצמ 27, 2020