אורי לופוליאנסקי האיש הטוב מאחורי החיוך הלבבי

אורי לופוליאנסקי

יש אנשים שממבט ראשון אפשר להתאהב בהם, לאהוב את הדרך בה הם רואים את הדברים, את הדרך בה הם מתייחסים לאנשים ולדברים, את הדרך בהם עוזרים לזולת ועומדים לצידו בכל עת. כך בדיוק נוהג אורי לופוליאנסקי.

אורי לופוליאנסקי

האיש הטוב מאחורי החיוך הלבבי – אורי לופוליאנסקי

בזמן שיש אנשים לא מעטים, אשר החיוך שלהם מסתיר משהו אחר, משהו לא ישר, לא נעים, לא חביב, הרי שאצל אורי זה בדיוק הפוך. החיוך שלו מלמד על האיש, החיוך שלו מתאים לאישיות. הוא איש חביב, אוהב ואהוב על הבריות, אדם שתמיד נענה לעזור ותמיד רואה את עצמו כמשרת ציבור, בין אם הוא מכהן בתפקיד ממלכתי ובין אם לא.

לכן, כאשר הוא התמודד לראשות עיריית ירושלים, הוא לא נתפס כאדם שמגיע ממגזר מסוים, אף על פי שהוא חרדי, אלא הוא נתפס כמי שמשרת את כלל החברה בעיר, חילונים וחרדים, יהודים וערבים, לכן הוא זכה לתמיכה רחבה בעיר. גם מי שאיננו מאמין באורחות החיים הדתיים ואיננו משתייך למגזר החרדי יכול היה לתמוך בו, הרי מדובר באדם שמתנהל בצורה ישרה ואחידה עם כולם, מדובר באדם שעוזר לכלל החברה, בלי קשר אם הוא חרדי או חילוני.

כך היה כשכיהן בעיריית ירושלים בתפקיד שונים וכך היה כשייסד את יד שרה וכיהן כנשיא שלה. הוא ידע לעבוד עם כולם, בלי הבחנה של דת, מין, לאום, הוא ידע לדבר עם כולם בגובה העיניים וידע לעזור לכולם בלי הבדל. לאורי חיוך לבבי נעים שגורם לכולם להאמין לו ובצדק, מדובר באיש אמין מאוד, איש שקל להתחבר אליו, קל מאוד לאהוב אותו.

מה אנחנו מחפשים אצל אנשים, אמון, הזדהות, אהדה, אנחנו רוצים שהם יהיו אנשים שנוכל להאמין בהם כשהם תומכים בנו, נאמין שהם איתנו. לכן, כל מי שעבד עם אורי יכול היה להרגיש שכך הדבר, שאכן מדובר באדם שאנחנו יכולים להזדהות בדרכו ובמעשיו, שכן הוא מתנהל איתנו בצורה ישרה.

אורי לופוליאנסקי הוא אדם טוב, אמין, ישר שאוהב את הבריות, ויש לו חיוך לבבי שאין מאחוריו אלא אמת ואהבה גדולה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תשכחו מנדל"ן בארץ – לכו על נדל"ן בבריטניה
בזמן שמחירי הנדל"ן בישראל מאמירים ונדמה שאין שום סיכוי שירדו בזמן הקרוב, יותר ויותר משקיעים ואנשים...
קרא עוד »
ינו 03, 2018
החזרי מס שבח, למה הוא קשור
מס שבח הוא מס המוטל על שבח נכס. מדובר בסוג של ארנונה שמשולם על ידי בעל הנכס, ולא מי שרכש אותו. מס שבח...
קרא עוד »
מרץ 04, 2023
תובנות עיקריות על ניקוי וחיטוי מזגנים
הקפדה על ניקיון וחיטוי של המזגן שלך היא חיונית לא רק ליעילות היחידה אלא גם לשמירה על איכות אוויר...
קרא עוד »
אפר 09, 2024