ייצוג נאמן

בית המשפט הוא מקום אשר מתנהל למעשה באופן דומה למרכז מסחרי. כל מי שנכח בדיונים שונים בבית המשפט בוודאי התרשם מהמשא ומתן אשר התנהל בין הנוכחים. התובע, ההגנה והשופט הם המשולש אשר מניע את הדיונים. כל מי שמגיע אל אולם בית המשפט ירצה לקדם את האינטרסים שלו. מטרת הדיון היא בדרך כלל להגיע להחלטה מה יקרה בהמשך ומי ייקח את האחריות לידיים. עבודת עורך הדין היא בעצם ליטיגציה אזרחית. מדובר על העבודה אשר עושה עורך הדין מאחורי הקלעים בזמן שהוא מתכונן לדיונים. העבודה ההיא רבה ויש ללמוד את כל החומר הדרוש על מנת להצליח בייצוג טוב והשגת המטרה הנכספת.

מתי נזדקק לעורך דין?

כל מי שהוגש נגדו כתב אישום בנושא כל שהוא והוזמן להתייצב לדיון בבית משפט בערכאה כל שהיא כדאי שיפנה לעורך דין ויציג בפניו את הנושא. חשוב לפנות לעורך דין כמה שיותר מוקדם ולפתוח את כל הקלפים בפניו, רק כך ניתן יהיה להתכונן באופן נכון לדיון בבית המשפט. הדיונים הם חשובים ולעיתים כל מה שדרוש הוא דיון אחד קצר שבו יועלו כל הטענות באופן מסודר. עורך דין מלומד ומנוסה יתאר את העובדות בפני השופט, יביא עדים ויציג את כל ההוכחות הדרושות כדי לקדם את ההחלטה לטובתכם.

Law.

Law.

אין זה משנה באיזה נושא מדובר, תמיד כדאי להיעזר בעורך דין שיבצע ליטיגציה אזרחית בצורה טובה  ויגיע מוכן לכל דיון. כל פסיקה של שופט היא מחייבת וקובעת, ויש לכבד אותה ולפעול על פי רוח הדברים. כמובן שניתן לערער על החלטות שונות של בית המשפט אך צריכה להיות לכך עילה הגיונית ולא כל ערעור יתקבל.

פרקליטי אל אי

בסדרות הטלוויזיה השונות אנו רואים שהכול מתנהל במהירות, ההחלטות מתקבלות מיד. בעולם האמתי נדרשת עבודה רבה והיא מוטלת על עורכי הדין. דיונים משפטיים עשויים להתמשך על פני זמן רב אפילו חודשים ארוכים. משרד עורכי הדין שטרית ושות' מטפל בנושאים משפטיים שונים ומגוונים והוא מצויד בצוות של עורכי דין אשר יש להם ניסיון רב והבנה בתחומים הרלוונטיים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיש למטבח – טיפים שחייבים לדעת לפני רכישה
אם תרצו לקנות שיש למטבח אז נמליץ לכם לוודא כי אתם בוחרים לקנות אחד שיוכל להשתלב בצורה ההרמונית ביותר...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
מחשבון שווי עסק
לא מעט בעלי עסקים שוקלים למכור את העסק לאחר תקופה מסוימת של פעילות עסקית. יכול להיות שהתקופה הייתה...
קרא עוד »
מרץ 22, 2017
שקיות נייר ממותגות
בכל הנוגע לאריזת חפצים קטנים או מתנות, הבחירה בשקית המתאימה יכולה לעשות הבדל משמעותי. היכנסו לעולם...
קרא עוד »
יול 02, 2023