דברים שכדאי לדעת על מאיר שמיר

מאיר שמיר

מאיר שמיר מוכר כאיש עסקים שהצליח בדרכו בעולם הביטוח עד שהפך סוכנות ביטוח שבה עבד לחברת אחזקות ישראלית המשקיעה  בענפים שונים וגם תורמת רבות לקהילה בהתנדבות ובכספים שונים. דרכו של מאיר שמיר החלה בקיבוץ בארות יצחק ומשם עברה משפחות לגור בפתח תקווה, שם סיים את לימודי בישיבת בני עקיבא והתגייס לצה"ל. שמיר שירת כנווט קרב ומאז הוא מגויס בכל נפשו ופעילותו גם לרווחת החיילים והוא תורם חלק מפעילות למען הצבא והחיילים. הוא נשוי לפרופ' עדינה שמיר ואב לשלושה, והוא מקדיש זמן רב גם לפעילות התנדבותית לפריפריה, נוסף על ניהול הפעילות העסקית של חברתו מבטח שמיר.

מאיר שמיר

 

תחילת הדרך בסוכנות ביטוח

לאחר שסיים את לימודי הכלכלה שלו באוניברסיטת בר אילן, פנה שמיר לעבודה בענף הביטוח. הוא החל בסוכנות מבטח והצטיין בה עד כדי כך שקנה מחצית ממניותיה תחילה, והמשיך להתעיד אותה לעוד הצלחות עסקיות. זה אפשר לו לרכוש את שאר המניות ולהוביל אותה בתוך פחות מ-13 שנה משווי חברה של 20 מיליון לשווי חברה של יותר מ-600 מיליון. הדרך לשם עברה מענף הביטוח אל ענף השקעות ההון בישראל ובחו"ל. את ההצלחה השיג על ידי זיהוי הזדמנויות בשוק הביטוח ולאחר מכן גם בשוק ההון, תוך שהוא מתווה מדיניות השקעות נבונה שמתפרסת על פני ענפים רווחיים במיוחד, כמו הייטק ונדל"ן. מבטח שמיר אחזקות בע"מ נחשבת היום לאחת המובילות בתחום זה וליציבה שבהן בזכות החזון של מאיר שמיר כיצד להשקיע ולנהל את השקעות הציבור.

 

השקעות ההון והתרומה לקהילה

כמשקיע בעל אופק השקעות שרואה את טובת המשק הישראלי לא פחות הוא מגדיל בהדרגה את הון החברה ושומר עליה מפני הרפתקנות, ולכן ההשקעות של מבטח שמיר ידועות כמניבות ללקוחותיה, כמו תעשייה וטכנולוגיה, תקשורת, נדל"ן מניב ויזמי, הון סיכון שמושקע בהייטק רפואי וביוטכנולוגיה, וחברות יציבות במיוחד שיכולות להבטיח את התשואה שמקווים לה. לאורך כל הדרך מאיר שמיר והחברה אינם מזניחים את התרומה לקהילה משום שזהו אחד מעמודי היסוד של החברה – להחזיר לקהילה ולהשקיע במי שזקוק לעזרה, בין אם מדובר בפריפריה, בין אם מדובר בארגון חיוני כמו זק"א, ובין אם מדובר ביחידות צה"ל.

למידע נוסף אודות מאיר שמיר, תוכלו לקרוא בלחיצה על הקישור…

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוח דרושים לחיפוש משרות בתל אביב והסביבה
רוצים למצוא עבודה בקלות, אשר הולמת את הכישורים שלכם ותהיה באזור תל אביב והסביבה? בעזרת לוח דרושים...
קרא עוד »
מאי 21, 2018
הדפסת פנקסי צ'קים מעוצביים באופן ייחודי לעסק שלך
להגיש צ'ק עם לוגו משלך, זו כבר רמה אחרת של תודעת שיווק בעולם השיווק של היום, אנחנו מחפשים יותר מכל דבר...
קרא עוד »
יול 13, 2018
מיתוג – איך עושים זאת נכון
עסק הוא דבר מאוד מורכב, וכאשר בוחרים להקים עסק לא מחפשים אחר שם קליט או עיצוב של לוגו נהדר, אלא צריכים...
קרא עוד »
אוג 28, 2018