אריה גולדין: תיאוריה ופרקטיקה בשוק ההון

אריה גולדין

אריה גולדין

כשעוסקים בשוק ההון, יש מגוון של אלמנטים שצריך להתייחס אליהם כאשר אלו מתחלקים לשני תחומים עיקריים. פרקטיקה ותאוריה בשוק ההון. בתוך שתי קטגוריות אלו אפשר להכניס את הניתוח הטכני אשר יש לו חלק פרקטי ותיאורטי, אסטרטגיות ועוד.

תיאוריה בשוק ההון

החלק התיאורטי שהמומחים בשוק ההון כמו אריה גולדין למדו ולומדים נועד לספק עבורם את כל המידע לו הם זקוקים על מנת ל התמצא בתחום, לפתח חשיבה פיננסית ולנתח נתונים שונים. הידע הזה נרכש באמצעות הרצאות, ייעוץ, ספרי לימוד ומאגרי מידע נוספים. החלק התיאורטי שנלמד בלימודי שוק ההון מלמד את הלומדים איך פועלים כוחות השוק, ניהול תיקי השקעות, השפעות של השוק הגלובלי על שווקים מקומיים ועוד. בנוסף, בעלי ידע תיאורטי בשוק ההון יודעים כיצד לנתח נתונים ומקורות מידע שונים כמו עיתונים כלכליים. מעבר לכל הפרטים הללו, הידע התיאורטי איננו כזה שרק נלמד ממקורות מידע החשופים לכל אלא כל מומחה בשוק ההון מחזיק בידע תיאורטי שייתכן ולא נלמד כיום בשום מקום אחר. את הידע הזה המומחים לשוק ההון צוברים במהלך שנות התנסותם בשוק זה, ניסוי ותהיה, צפייה בפעילות השוק לאורך השנים ומשיחות עם קולגות בעלי הבנה בתחום.

תוכלו לקרוא על כך גם בקישור: http://hayeruka-meimad.org.il/2019/03/20/succeed-the-capital-market/

פרקטיקה בשוק ההון

הידע התיאורטי שנדרש על מנת להתמצא ולפעול בשוק ההון חשוב וכנראה שאין להסתדר בלעדיו, יחד עם זאת, החלק הפרקטי נדרש לא פחות וזהו למעשה החלק שבו יבוא לידי ביטוי חלק ניכר מהידע התיאורטי. פרקטיקה בשוק ההון הינה בעיקר עבודת המסחר בפועל כאשר במידה ואתם מתחילים בתחום, תוכלו להתנסות במסחר בשוק ההון במערכות דמה המדמות מסחר פעיל בשוק ההון ללא השקעה של כסף אמתי. מרכיב נוסף של הפרקטיקה בשוק ההון הינו המרכיב המנטלי. המרכיב המנטלי הינו המרכיב שמערכות הדמה מתקשות לדמות מפני שכאשר האדם איננו סוחר בכסף אמתי, קשה לו להרגיש את הקשיים שבהיצמדות לאסטרטגיה בה הוא בחר להשתמש כאשר נכנס למסחר. מסיבה זו מומלץ להיוועץ במומחים לשוק ההון כמו אריה גולדין אשר מבינים בפרקטיקה ובתיאוריה של שוק ההון כאחד.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההבדל בין אדניות עץ לאדניות חמר
אדניות עץ עיצוב טבעי המשלב שימושיות ויופי. ניתן לשתול את כל סוגי הצמחים כמו כל אדנית אחרת. מעבר ליופי...
קרא עוד »
יול 18, 2016
כל הסיבות מדוע דווקא חברה מובילה וותיקה עדיפה בניהול תיק השקעות
  החלטתם כי אתם רוצים לפנות אל נתיב השקעה של ניהול תיק השקעות. במטרה לנסות לשמור על ערך הכסף שלכם...
קרא עוד »
מרץ 02, 2017
צילומי תדמית לעסק – איך עושים את זה בצורה נכונה
כשאנחנו רוצים לייצר סט תמונות לעסק לצורכי פרסום, שיווק ובכלל לצורכי תדמית ומוניטין, עלינו להקפיד על...
קרא עוד »
נוב 03, 2020