תוכנה לניתוח טכני – למי זה מתאים, ומהי התוכנה שמשנה את כללי המסחר?

תוכנה לניתוח טכני

תוכנה לניתוח טכני היא תוכנה המתאימה לאנשים וארגונים הסוחרים בבורסה האמריקאית והישראלית. התוכנה מסייעת בהבנת הבורסה, והיא עוזרת להבין מהן המניות הטובות שכדאי להשקיע בהן, ומאילו מניות יש להיזהר.

תוכנה זאת תפקידה לזהות את המוקשים הפיננסיים שעלולים להיתקל בהם המשקיעים השונים –  ובכך למזער הפסדים ולהקטין רווחים. עוד על ניתוח טכני תמצאו באתר:

http://www.fxg.co.il/

למי התוכנה מתאימה?

התוכנה מתאימה לכל אדם שסוחר בבורסה או מעוניין להתחיל לסחור בבורסה, והיא מותאמת לסוחרים מתחילים, וותיקים. התוכנה ידידותית למשתמש, ומסודרת בצורה בה ניתן לשלוט בכלל הפעולות שתרצו לבצע, והיא בעלת גרף חכם שניתן לנתח לבד.

ניתוח טכני

מה יש בתוכנה?

התוכנה מראה לנו את מפת הבורסה בצורה ברורה וקלה להבנה, עם מדד תל אביב 100. בתוכנה ניתן למצוא בה סקטורים בתעשייה, מסחר ושירותים כלליים, וניתן למצוא בתוכנה כלים לניתוח טכני עם שלל ניירות ערך והמניות הסחירות בבורסה האמריקאית והישראלית. בנוסף, התוכנה מעדכנת בכל יום את המצב בבורסה.

עוד ניתן לפתוח מניות, וניתן לראות ירידה ועליה של מניות. בתוכנה אפשר למצוא כלים נפוצים כמו גרפים של כל גרפי שערי המניות של החברות הנסחרות בבורסה.

בנוסף, בתוכנה ניתן לראות ממוצעים נעים, גרפים לניתוח וניתן באמצעותה להבין את השוק והמסחר בצורה ברורה יותר. באמצעות גרף חכם ונוח לשימוש, ניתן לבצע ניתוח עצמי של הגרף. בנוסף, ישנם כלים שיכולים לעזור לנו לנהל את הממוצעים בצורה טובה יותר. התוכנה מסייעת בפעולות שונות בבורסה וניהול בצורה טובה יותר.

כדי להבין את משמעות התוכנה, חשוב לזכור כי באמצעות התוכנה ניתן לנתח גרפים אישית, ולצייר על הגרף בצורה שתסייע לנו לנתח טוב יותר את המניות והסיכונים התלויים בהן. שימוש בתוכנה, מסייע מאד למי שרוצה לסחור בבורסה בצורה טובה יותר והיא כוללת את כלל האלמנטים הקשורים לבורסה ולשוק ההון. התוכנה תומכת והושקה גם למסחר בארה"ב והיא בעלת ממשק המסונכרן עם הבורסה בארצות הברית.

האם ניתן להתנסות בתוכנה ללא תשלום

כיום ישנן חברות רבות המספקות ימי ניסיון בתוכנה ללא תשלום. התוכנה עליה להיות קלה וידידותית למשתמש, וישנן חברות תוכנה, שמספקות סרטוני הסברה לשימוש בתוכנה לניתוח טכני.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קופות רושמות לבעלי עסקים
העסק שלכם לא מתרומם? יכול מאוד להיות שישנם דברים קטנים שאתם פשוט לא עושים כמו שצריך. הרי אין לנו ספק...
קרא עוד »
אפר 16, 2017
מה זה קופת גמל להשקעה?
אתם אנשים שעובדים שעות נוספות בכל יום? חולמים על רווחה כלכלית ולא ממש יודעים איך להגיע לשם? כדאי שתדעו...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021
שיווק נדל"ן
בחירת סוכן נדל"ן יכולה להיות משימה לא פשוטה. יש הרבה סוכנים בחוץ אבל רק חלק (דוגמת מני גרופ שיווק...
קרא עוד »
אוק 04, 2022