שכר מורים – איך לא לצאת פראייר בתלוש שלך

שכר מורים

בשנת 2017 נעשה סקר בישראל שקבע כי מורה הינו המקצוע החשוב ביותר בישראל, והרי איך לא? המורים הם אלה שמחנכים את דור העתיד ומכאן הם גם אלה שיקבעו את עתיד המדינה בכל הנוגע למטרות חברתיות, כלכליות וביטחוניות.

ובכל זאת, מורים שמחנכים את דור העתיד שלנו ומעשירים אותו, ואפילו מגדלים את הילדים שלנו(!) אינם זוכים להכרה המלאה בתפקידם והם סובלים משכר נמוך המגיע לצד התעמרות מהורים שאינם מרוצים ממערכת החינוך, כמו גם התמודדות עם דור שאינו נחשב קל במיוחד.

שכר מורים

אז כיצד מורים יכולים לתבוע את הזכויות שלהם?

מלבד שביתות ופעולות להעלאת שכר המורים הזעום, חשוב שגם שכר זה יהיה נכון תוך שמיזם חברתי חדש הפועל משנת 2016 מעניק למורים שירותי מחשבונים, מדריכים ומידע שיעזור להם להבין טוב יותר את השכר ולאתר טעויות בתלוש השכר, כמו גם להבין אותו ולדעת כיצד לקרוא אותו. פרטים על המיזם ניתן לראות בכתובת https://paywatch.co.il/ 

מה זה המיזם הזה?

המיזם הינו אתר אינטרנט בשם "הינשוף", אשר מאפשר להנגיש תלושי שכר כך שהמורים יוכלו להבין אותו בקלות, תוך שבשירות משתמשים יותר מ 50 אלף עובדים בתחום ההוראה! באתר הינשוף יכולים המורים לאתר טעויות בשכר, להבין מהן הזכויות הסוציאליות שעליהם לקבל, להבין ולהכיר את הסעיפים הקטנים בתשלום השכר ומשמעותם, ומכאן לעלות את איכות חייהם!

כיצד יכול הינשוף לעזור למורים?

מורים שיכנסו לאתר הינשוף, ולאתרים שונים שעוסקים בשכר עבודה, יוכלו לבדוק האם ישנן טעויות בשכר, האם נעשו שינויים בתלוש, האם ישנם סכומי כסף המגיעים להם, כמו גם שבאמצעות היוזמה יוכלו המורים להתייעץ ולקבל כלים לקבלת החזרים במידה וישנן טעויות בחישוב השכר.

בכך יכולים יותר מורים להמשיך בעבודתם הנאמנה ולחנך את דור העתיד עם קצת יותר מוטיבציה ואפילו בתוספת משמעותיות של כמה שקלים נוספים בארנק. בכך השכר, התנאים הסוציאליים והזכויות המגיעות למורים, יינתנו, יוענקו, ובגדול!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים
תמיד חשוב להכיר סוגים שונים של נסיעות עסקים ושל ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים. נסיעות עסקיות הן...
קרא עוד »
מאי 28, 2023
חברת הסעות לנכים
ישנם סוגים רבים של חברות שנועדו להסיע עובדים למקום עבודתם, הסעות לנתב"ג, וגם חברות הסעות לנכים. לא כל...
קרא עוד »
אוג 08, 2021
אודות שי פינוי דירה בבאר שבע
  עבור אנשים רבים שמבקשים ליהנות מבית שמכיל אך ורק את החפצים הרצויים ובין היתר מבקשים שלא לעמול...
קרא עוד »
יול 09, 2017